Frequently Asked Questions

Odpovědi na často kladené otázky.

Otázka: Je rezervace letenky on-line bezpečná?

Odpověď: Naše společnost vynakládá veškeré úsilí, včetně adekvátních technických a bezpečnostních opatření, k ochraně a zabezpečení vašich uložených osobních údajů před neoprávněným přístupem, zneužitím, manipulací nebo neoprávněným smazáním. Zvláštní pozornost věnujeme bezpečnému přenosu osobních a finančních údajů.

Otázka: Kdy bude moje rezervace potvrzená?

Odpověď: Po úspěšném dokončení rezervace se na obrazovce vygeneruje potvrzovací stránka, která bude obsahovat váš kód potvrzení, data, celkovou cenu a všechny ostatní nezbytné podrobnosti. Kopie bude zároveň odeslána do vašeho e-mailu.

Následně Vám bude zaslán e-mail ze strany našich pracovníků ohledně dalších podrobností k rezervaci, výběr platby, splatnost rezervace a podmínky rezervované ceny.

Rezervace se závaznou stává až v momentě vystavení letenky, tedy až po platbě.

Otázka: Jakým způsobem mi budou letenky doručeny?

Odpověď: Po provedené platbě rezervace, je vystavena elektronická letenka, kterou obdržíte na e-mail uvedený v rezervaci.

V případě nutnosti vystavení papírové letenky vám bude doručena poštou.

Otázka: Jak mohu rezervaci letenek zaplatit?

Odpověď: Rezervované lety lze platit kreditní kartou – Visa nebo Mastercard (embosované karty – ne elektronické), bankovním převodem na číslo účtu KB nebo České spořitelny, dále pak v hotovosti přímov naši kanceláři.

Otázka: Je cena letenek konečná, včetně všech poplatků?

Odpověď: Ano, všechny naše ceny již zahrnují veškeré poplatky.

(Cena je však závislá na pohybu jednotlivých měn a na ceně ropy na světovém trhu a nelze ji garantovat do doby úplného uhrazení a vystavení letenky)