TOP
Image Alt

Letenky do Burgasu

Letenky do Burgasu

/ per person
(2 Reviews)

Slunečné pobřeží a levné letenky do Burgasu

Levné letenky do Burgasu jsou populární především v letní sezóně. V nejbližším okolí najdete vyhlášené pláže Černého moře. Mezi nejnavštěvovanější letoviska patří Slunečné pobřeží, Nessebar, Ravda, Pomorie nebo Kiten. Z Čech zde jezdí organizované zájezdy, ale individuální letenky Praha Burgas nejsou žádnou výjimkou.

Cíl letenky do Burgasu – letiště Burgas

Letiště Burgas je menší letiště s jedním terminálem, který slouží pro přílety i odlety. V terminálu najdete směnárnu i bankomaty. Doporučujeme spíše výběr z bankomatu než využití služeb směnáren. Kurz bývá velice nevýhodný. Letiště leží asi 10 km od města Burgas. Potěší Wi-Fi připojení zdarma i otvírací doba 24 h denně. Na letišti najdete pár obchodů i občerstvení.

Doprava z letiště Burgas

Cestující s organizovaným zájezdem mají obvykle zajištěn odvoz z letiště autobusy cestovní kanceláře. Máte-li individuální letenky do Burgasu, můžete využít veřejnou dopravu, kterou tvoří autobusy, místní taxislužbu nebo si rovnou půjčit auto na celý pobyt.

Autobus

Veřejná autobusová doprava zajíždí až na letiště. Zastávku najdete před terminálem. Do Burgasu jezdí autobus číslo 15. Doba jízdy je 30 minut a cena jízdenky je 1 leva. Z letiště jezdí autobusy i do známých letovisek. Cena je 1 až 30 leva podle vzdálenosti letoviska. Jízdné platíte přímo v autobuse.

Taxi

Na letišti přímo před terminálem čekají taxíky. Do Burgasu vás taxi vezme za 20 leva. Do letovisek se cena odvíjí podle vzdálenosti. Třeba na Slunečné pobřeží stojí jízda asi 60 leva.

Půjčení vozu

Pokud máte individuální letenky Bulharsko Burgas a chcete cestovat, vyplatí se vám pronájem vozu. Přímo v hale terminálu najdete stánky známých půjčoven (Herz, Sixt, Eropcar nebo Avis). Vůz si můžete objednat i předem on-line. Auto na vás bude na letišti čekat.

Přehled dopravy

Autobus … 1 leva (do Burgasu)

Taxi … 20 leva (do Burgasu)

Půjčení vozu … dle aktuálního ceníku

Tipy na výlety v Burgasu

Pokud máte letenky do Burgasu a plánujete tam nějakou chvilku strávit, nezapomeňte navštívit dominantu města katedrálu Svatého Cyrila a Metoděje. Přímořský park Sea Garden má pověst nejromantičtějšího místa v Burgasu. Za výlet stojí ostrov Svaté Anastázie, který je opředen mnoha legendami. Anebo se vydejte do nedalekého městečka Aqua Calidae – Thermopolis, kde najdete starobylé, ale do dnes fungující, lázně.

  Reviews Scores and Score Breakdown

  Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

  6.0
  Good
  Rating 0
  • Aleisha Hamilton

   This web site is really a walk-through for all of the info you wanted about this and didn?t know who to ask. Glimpse here, and you?ll definitely discover it.

   Rating
   18.12.2021 at 14:12
  • Forrest Federgreen

   Thank you for the very useful information

   Rating
   18.12.2021 at 16:04

  Post a Comment