TOP
Image Alt

Letenky do Dubrovníku

Letenky do Dubrovníku

/ per person
(0 Reviews)

Levné letenky do Dubrovníku centra Dalmácie

Ty tam jsou časy, kdy jsme do Chorvatska pouze jezdili autobusem. V sezóně jsou stále populárnější levné letenky do Dubrovníku, kterými jste na jihu Dalmácie během chvilky. Dubrovník nabízí krásné pláže i úchvatné historické stavby. Domácká atmosféra středomořské destinace má pro nás Čechy stále obrovské kouzlo.

Letiště Dubrovník

Za pouhou hodinu a půl vás letenky do Dubrovníku přenesou z Prahy přímo na chorvatské pláže. Letiště je menší a vytížené především v sezóně. To ale chtějí levné letenky do Dubrovníku všichni a letiště pak doslova praská ve švech. Má jeden terminál, který se na noc zavírá. Letiště je v osadě Čilipi, která je asi 20 km od centra města.

Služby letiště Dubrovník

Připojení k internetu je možné pouze za poplatek na omezený čas. Terminál je malý a nabízí hodně omezené možnosti. Nicméně hlady nezůstanete. Přespání na letišti není možné. Na letišti najdete i směnárnu.

Doprava z letiště Dubrovník

Letenky Praha Dubrovník vás vezmou na evropské letiště s evropskými standardy. Můžete tak počítat s místními taxíky, autobusovou dopravou i hotelovými transfery. Samozřejmostí je možnost pronajmout si vůz. Letiště Dubrovník není s okolím spojeno vlakem.

Taxi

Stanoviště taxíku najdete před příletovou halou. Cenu jízdného si domluvte předem a trvejte na ní. Do Dubrovníku vás jízda vyjde na 35 až 40 EUR.

Autobus

V sezóně zajišťuje spojení letiště a Dubrovníku soukromý dopravce Arriva. Jízdenku si můžete koupit dopředu on-line nebo na letišti či autobusovém nádraží. Cena jednosměrné jízdenky je 40 kun.

Místní autobusová doprava

Na letiště zajíždějí i linky místní autobusové dopravy. Do Dubrovníku vás vezmou autobusy číslo 11, 27 a 38. Cena jízdného je 33 kun.

Soukromý transfer

Po příletu můžete využít i objednání soukromého transferu do Dubrovníku, nebo jinam v Chorvatsku. Do Dubrovníku stojí předem objednaný transfer asi 32 EUR. Vozidla čekají před příletovým terminálem.

Pronájem vozu

Cestovatelé, pro které jsou letenky do Dubrovníku pouze začátkem cesty, rádi využívají pronájem vozu po dobu dovolené. Pronájem si můžete sjednat přímo na letišti, ale zvlášť v létě je lepší objednat si jej dopředu. Nebudete muset čekat.

Přehled dopravy

Taxi … 35 – 40 EUR

Soukromý autobus … 40 kun

Místní autobusová doprava … 33 kun

Soukromý transfer … 32 EUR

Pronájem vozu

Po stopách Her o trůny

Nejen pláže a úchvatné historické památky nabízí letenky do Dubrovníku. Fanoušci legendárního seriálu Hra o trůny shánějí levné letenky do Dubrovníku, aby mohli navštívit Královo přístaviště. Je to Dubrovník, který poskytl filmařům kulisy. Trochu netradiční místo pro koupání nabízí ostrov Lokrum, na který se dostanete trajektem za 10 minut. I zde můžete najít scenérie z oblíbeného seriálu.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment