TOP
Image Alt

Letenky do Faro

Letenky do Faro

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Faro jsou branou do jižního Portugalska

Až na západním konci Evropy leží portugalská oblast Algarve a tam také vedou levné letenky do Faro. A pokud budete trpěliví, seženete akční letenky do Faro za pohádkové ceny. Čekají vás malebné pláže a příjemné klima. Bonusem je lahodná portugalská kuchyně a báječné víno. Objevte městečka Faro, Albuferia či Tavira. Ve městě Sagres se vyrábí jedno z nejlepších portugalských piv.

Letenky do Faro a místní letiště

Faro je menší letiště a slouží především místnímu turistickému ruchu. V létě tak počítejte s návaly turistů. Terminál je ale neustále modernizován a je dostatečně prostorný. Veřejná část letiště je otevřená ve dne i v noci.

Služby letiště

Na letišti najdete všechny standardní služby, na které jste zvyklí. Orientace na letišti je snadná a tak ani majitelé individuální letenky do Faro bez průvodce, tak nebudou mít na letišti problémy. Můžete zde nakoupit, občerstvit se nebo vybrat peníze. Na letišti je Wi-Fi zdarma.

Doprava z letiště

Letenky do Faro vás vezmou na letiště, které leží blízko městečka Faro. Doprava z letiště je tak velice snadná. Zajišťují ji autobusy nebo taxi. Můžete si samozřejmě pronajmout i auto na celý pobyt. Z letiště bohužel neexistuje žádné vlakové spojení s Farem ani plážovými destinacemi.

Autobusy

Přímo do Faro jezdí dvě linky autobusů. Je to číslo 14 a 16. Cena jednotlivé jízdenky je 2,25 EUR, celodenní jízdné je 5,3 EUR. Linka 14 jezdí na letiště čtyřikrát denně, 16 odjíždí dvakrát až třikrát za hodinu. Pokud chcete jet do některého z jiných měst Algarve, musíte přestoupit v centru Faro.

Taxi

Taxíky čekají přímo před letištní budovou. Mají sjednocené barvy – černou, zelenou nebo bílo béžovou.

Pronájem vozu

Přímo na letišti si můžete pronajmout auto. Lepší je však objednat si vůz dopředu pomocí internetu. Bude vás čekat připravený na letišti.

Přehled dopravy

Autobusy 14 a 16 … 2,25 EUR
Taxi
Půjčení vozu

Letenky do Faro a tipy na výlety

Celá oblast Algarve je nádherná. I když jde o oblíbenou turistickou destinaci, mohou majitelé individuální letenky do Faro najít liduprázdná zákoutí a malebné mini pláže bez lidí. Faro samotné nabízí kouzelný historický střed i bujarý noční život. Nádherné pláže Praia de Balaia, Praia de Castelo nebo Praia de Maria Luisa najdete vedle města Albufeira. Západně od Faro najdete město kostelů Tavira. I gurmáni shánějí levné letenky do Faro. Místní kuchyně a čerstvé ryby jsou obrovským lákadlem. Na pití si rozhodně dejte místní víno. Skvělé víno je z oblasti Alentejo. Můžeme ho jen doporučit.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment