TOP
Image Alt

Letenky do Hurghady

Letenky do Hurghady

/ per person
(0 Reviews)

Dovolenkové letenky do Hurghady

Levné letenky do Hurghady shánějí turisté, kteří milují komfort, který Egypt a Hurghada nabízí. Hurghady je oblíbené letovisko nejen českých turistů. Proto vás letenky do Hurghady přivedou na velmi rušné letiště. Hurghada to jsou hotely, pláže a koupání, ale i výlety za egyptskými památkami nebo za potápěním.

Letiště a letenky do Hurghady

Druhé nejrušnější letiště Egypta a Mekka všech dovolenkářů to je letiště Hurghada. Letiště má jeden docela moderní terminál. Ve špičkách ale bývá dost přelidněný. Terminál je otevřený 24 hodin denně, ale s přespáním nepočítejte. I když jsou letenky do Hurghady nejčastěji součástí dovolené přes cestovku, můžete sehnat i samostatné levné letenky do Hurghady z Prahy, Brna i Bratislavy. Letiště je pouhých 5 kilometrů od letoviska.

Na letišti najdete obchody i občerstvení. Wi-Fi je neomezená a je zdarma. TIP – hned za vstupem do haly najdete po pravé straně toalety.

Vstupní vízum

Do Egypta potřebujete vstupní vízum. Pokud letíte s cestovkou, bývá součástí ceny dovolené. Pokud máte samostatné letenky do Hurghady, počítejte se vstupním vízem 25 USD (na 30 dní). Zaplatit lze na letišti. Děti do 15 let vízum neplatí.

Doprava z letiště

Většina cestujících má letenky do Hurghady jako součást komplexního dovolenkového balíčku a ten jim také zajišťuje odvoz autobusem cestovky z letiště. Ostatní mohou z letiště použít taxi, sdílené taxi nebo si na letišti půjčit automobil.

Taxi

Oficiální taxíky mají oranžovo černé barvy a najdete je před budovou. Cena do centra letoviska je v průměru 100 egyptských liber. Ale mohou to na vás zkusit i s cenou 200 egyptských liber. Pak je to na vás a vašem umění smlouvat. Jste v Egyptě, tady se smlouvá o všem.

Sdílené taxi

Najdete o před terminálem. Odjíždí, až je zaplněno a cena vyjde na 30 egyptských liber.

Půjčení automobilu

Pokud máte nervy na egyptskou dopravu a chcete poznávat okolí, vyplatí se.

Přehled dopravy

Doprava organizovaná hotely a cestovkami … v ceně zájezdů

Taxi … 100 egyptských lir

Sdílené taxi … 30 egyptských lir

Půjčení automobilu

Co navštívit v Hurghadě

Letenky do Hurghady jsou většinou letenky na relaxační dovolenou. I tak, ale můžete vyrážet na výlety. Z Hurghady jsou organizované výlety do Luxoru nebo do Údolí králů. Můžete si pronajmout loď a potápět se v Rudém moři. Nebo se nechte vyvézt za delfíny.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment