TOP
Image Alt

Letenky do Male

Letenky do Male

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Male centra pohádkových Malediv

Oblíbená turistická destinace Maledivy se rozkládá na devatenácti korálových ostrovech v jižní Asii. Letenky do Male vás přenesou na pohádkové ostrovy plné bílých písečných pláží. Seženete-li levné letenky do Male, vyhrajete doslova dovolenkový jackpot. Celodenní koupání, exotika i šnorchlování v křišťálově čistém moři plném korálové krásy.

Letiště Male

Letiště samotné leží na umělém ostrově Hulhule. Vznikl, abychom vůbec nějaké letenky do Male mohli používat. Nikde jinde na Maledivách by mezinárodní letadla nemohla přistávat. Letiště už má nějaký ten pátek za sebou, ale je příjemné a snadno se na něm zorientujete. Až využijete letenky do Male, dostanete se na letiště s jedním terminálem, který přijímá mezinárodní, ale i ty domácí lety. Příletová i odletová hala pro letenky do Male je v přízemí budovy.

Služby letiště Male

Na letišti najdete restaurace, obchody i místnost, kde můžete čekat na odlet. V příletové i odletové hale najdete směnárnuWi-Fi na letišti nehledejte, připojení k internetu najdete v malých stáncích v odletové hale nebo bezcelní zóně. V příletové hale najdete i úschovnu zavazadel, která je k dispozici 24 hodin denně. Na letišti je pošta, lékárna, ale třeba i sprcha zdarma.

Doprava z letiště Male

Levné letenky do Male vás přenesly do ostrovního státu. Možnosti dopravy z letiště Male jsou tedy omezené. Do hotelu můžete použít lodě Dhoni, trajekty nebo Speed boats. K molu s loděmi vede z letiště krytá ulička. Nebo můžete navázat na letenky do Male a i na ostrovech pokračovat místní leteckou dopravou.

Dhoni

Loďky Dhoni vás přepraví hlavně na menší vzdálenosti. Slibují exotický zážitek hned ze startu dovolené.

Rychlolodě

Speed boats neboli rychlolodě použijte, když spěcháte nebo potřebujete na vzdálenější ostrov Malediv. Jsou k dispozici 24 hodin a jsou také dražší. Do Male se rychlolodí dostanete asi za 10 minut.

Trajekty

Veřejnou dopravu z letiště Male představují trajekty. Trajektem asi také navážete na levné letenky do Male, protože trajekt patří k levné dopravě. Jezdí v intervalech zhruba co 10 minut. Cena za jízdenku s místem na sezení je 10 MRF (25 Kč).

Hydroplány (Air Taxi)

Trochu luxusnější a komfortnější způsob dopravy představují hydroplány. Cena za let a osobu je 120 – 500 USD. Odměnou bude nejen rychlost dopravy, ale také úchvatný výhled na ostrovy.

Vnitrostátní letecká doprava

Další variantou je místní letecká doprava. Z jednoho konce Malediv na druhý se dostanete asi za hodinu a půl. Cena je podobně jako u hydroplánu do 500 USD.

Přehled dopravy z letiště Male

Dhoni (kokosové loďky)

Rychlolodě (speedboats)

Trajekty … 10 MRF (25 Kč)

Hydropány (Air Taxi) … 120 – 500 USD

Vnitrostátní letecká doprava … do 500 USD

Doprava na ostrovech

Použili jste letenky do Male, pak lodní nebo leteckou dopravu na váš ostrov a ptáte se co dále? Na ostrovech fungují taxíky i místní autobusy. Cena za taxi je příjemná, kamkoliv po ostrově je to 1 USD. Nebojte se využít i vlastních nohou. Ostrovy jsou malé a přejdete je během chvilky.

Co musíte navštívit na Maledivách?

Letenky do Male jsou nejčastěji na relaxační dovolenou. Nicméně rozhodně se musíte na Maledivách potápět. Úchvatný podmořský svět vám zkrátka nesmí uniknout. V hlavním městě Male stojí za návštěvu Velká páteční mešita a Sultan park. Nejen pro gurmány, kteří sehnali levné letenky do Male, je zážitkem velký rybí trh a ovocný trh v Male.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment