TOP
Image Alt

Letenky do Marsa Alam

Letenky do Marsa Alam

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Marsa Alam dovolenkového ráje

Dovolenkový ráj Marsa Alam leží v srdci delty Nilu a je každoročním cílem evropských turistů. Většinou létáme do Marsa Alam s cestovními kancelářemi, ale k sehnání jsou i samostatné letenky do Marsa Alam. Leží u Rudého moře a v nejbližším okolí naleznete pouze dovolenkové rezorty. I tak se ale v Marsa Alam nebudete nudit. Rezorty jsou báječné, užívat si můžete plážové sporty i potápění v Rudém moři.

Letenky do Marsa Alam a místní letiště

Na letišti je relativně malý terminál, který je udržován v čistotě. Ač je přehledný, ve špičce je velice přelidněný. Nečekejte Wi-Fi ani příliš příležitostí k ukrácení času. Na letišti je pouze pár obchodů a restaurací.

Egyptské vízum

Při stupu do Egypta musíte zaplatit vízum 25 USD (na 30 dní). Pokud letíte s cestovkou, je součástí ceny dovolené. Jestliže máte samostatné letenky do Marsa Alam, počítejte s platbou víza na letišti.

Doprava z letiště

Letenky do Marsa Alam kupujeme nejčastěji jako součást dovolené. V takovém případě se o vás postará delegát cestovní kanceláře a dovede vás k transportu do hotelu. Pokud jste koupili letenky do Marsa Alam jako individuální cestující, můžete využít pouze místní taxíky. Druhou variantou je pronajmout si auto.

Taxi

Taxíky najdete před terminálem. Cena do resortu vás vyjde na 70 – 100 egyptských lir. Počítejte s tím, že vám na začátku taxikář řekne vysokou cenu a vy musíte smlouvat.

Pronájem vozu

Jestli jste si pořídili letenky do Marsa Alam za účelem cestování po Egyptě, pronajměte si vůz. Všechna města jsou od Marsa Alam daleko a doprava taxíkem by vás přišla na několik tisícovek za jednu cestu. Týdenní pronájem vozu vás vyjde asi na 7 000 Kč. Objednejte si jej on-line a dopředu.

Hotelové mikrobusy

Můžete si také objednat mikrobus z hotelu, kde máte rezervované noclehy. Cenu transferu si nechte říci už při rezervaci hotelu.

Přehled dopravy

Taxi … 70 – 100 EGP

Pronájem vozu … 7000 Kč na týden

Hotelové mikrobusy

Letenky do Marsa Alam a tipy na výlety

Sháníte letenky do Marsa Alam a nechcete se jen válet na pláži? Navštivte beduínskou vesničku Dahab. Podívejte se do autentické části městečka a vystoupejte na Mojžíšovu horu. Najdete tam klášter svaté Kateřiny. V okolí jsou dostupné národní parky i historické památky. Marsa Alam je vyhlášenou destinací pro potápěče všech úrovní. Moře zde poodhaluje své krásy i bohatý podvodní život.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment