TOP
Image Alt

Letenky do Miami

Letenky do Miami

/ per person
(0 Reviews)

Milionářská Florida a letenky do Miami

Levné letenky do Miami jsou oblíbené u všech cestovatelů na americkou Floridu. Často také sháníte levné letenky do Miami pro přestup dále do Jižní Ameriky. Přímo z letiště se můžete vydat na Miami Beach nebo do West Palm Beach.

Letiště Miami

Letiště v Miami má tři terminály, které jsou však v podstatě jedna budova do tvaru písmene U. Nejjednodušší přesun je pěšky, ale můžete využít i letištní vláček, který jezdí každé 3 minuty a zastavuje na 4 zastávkách.

Služby na letišti Miami

Letenky do Miami vás vezmou na dlouhou výpravu a tak přijdou vhod široké služby letiště. Osprchovat se můžete v salóncích. Pokud však nemáte členství v klubu aerolinky, která ho provozuje, a do které máte letenky do Miami, připravte si peníze na jednorázový vstup. Na letišti jsou obchody, restaurace, výstavy umění a také jóga salónek. Wi-Fi je za poplatek 4,95 $ na 30 min, nebo 7,95 $ na 24 h. Letiště je otevřeno celých 24 hodin.

Doprava z letiště

Na letiště vás vezmou letenky do Miami, z letiště už musíte pokračovat po své ose. Přímo z letiště vás dopraví vláček MIA Mover na centrální stanoviště Central Station Miami. Odtud můžete jet metremautobusemvlakem nebo si zde můžete půjčit auto. Pro autobus a metro budete potřebovat koupit Easy Card za 2 $, kterou pak můžete libovolně dobíjet.

Metro

Oranžová linka metra vás přepraví přímo do centra.  Cena jízdenky je 2,25 $.

Autobusy

Na Miami Beach jeďte autobusem číslo 150 nebo linkou J. Cena jízdenky je 2,75 $.

Vlaky

Pokud chcete do West Palm Beach nebo jinam na sever, jeďte vlakem Tri Rail. Cena jízdenky je 2,2 $ – 6,9 $, podle vzdálenosti cíle.

Přehled dopravy

Metro do centra … 2,25 $

Autobus na Miami Beach… 2,75 $

Vlak směr West Palm Beach … 2,2 – 6,9 $

Co musíte v Miami vidět

Chcete letět na Floridu, máte levné letenky do Miami a uvažujete, co nesmíte během pobytu minout? Zaprvé navštivte pohádkové pláže Bal Harbour Beach, Bill Baggs Cape Florida, Beach Park Crandon, Haulover Beach, Miami South Beach, Miami Beach a užijte si atmosféru splněného amerického snu. Za návštěvu stojí i neobvyklý park Everglades a jedinečná miamská ZOO. Miami to jsou také nákupy, dobré jídlo a noční život.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment