Milionářská Florida a letenky do Miami

Levné letenky do Miami jsou oblíbené u všech cestovatelů na americkou Floridu. Často také sháníte levné letenky do Miami pro přestup dále do Jižní Ameriky. Přímo z letiště se můžete vydat na Miami Beach nebo do West Palm Beach.

Letiště Miami

Letiště v Miami má tři terminály, které jsou však v podstatě jedna budova do tvaru písmene U. Nejjednodušší přesun je pěšky, ale můžete využít i letištní vláček, který jezdí každé 3 minuty a zastavuje na 4 zastávkách.

Služby na letišti Miami

Letenky do Miami vás vezmou na dlouhou výpravu a tak přijdou vhod široké služby letiště. Osprchovat se můžete v salóncích. Pokud však nemáte členství v klubu aerolinky, která ho provozuje, a do které máte letenky do Miami, připravte si peníze na jednorázový vstup. Na letišti jsou obchody, restaurace, výstavy umění a také jóga salónek. Wi-Fi je za poplatek 4,95 $ na 30 min, nebo 7,95 $ na 24 h. Letiště je otevřeno celých 24 hodin.

Doprava z letiště

Na letiště vás vezmou letenky do Miami, z letiště už musíte pokračovat po své ose. Přímo z letiště vás dopraví vláček MIA Mover na centrální stanoviště Central Station Miami. Odtud můžete jet metrem, autobusem, vlakem nebo si zde můžete půjčit auto. Pro autobus a metro budete potřebovat koupit Easy Card za 2 $, kterou pak můžete libovolně dobíjet.

Metro

Oranžová linka metra vás přepraví přímo do centra.  Cena jízdenky je 2,25 $.

Autobusy

Na Miami Beach jeďte autobusem číslo 150 nebo linkou J. Cena jízdenky je 2,75 $.

Vlaky

Pokud chcete do West Palm Beach nebo jinam na sever, jeďte vlakem Tri Rail. Cena jízdenky je 2,2 $ – 6,9 $, podle vzdálenosti cíle.

Přehled dopravy
Metro do centra … 2,25 $
Autobus na Miami Beach… 2,75 $
Vlak směr West Palm Beach … 2,2 – 6,9 $

Co musíte v Miami vidět

Chcete letět na Floridu, máte levné letenky do Miami a uvažujete, co nesmíte během pobytu minout? Zaprvé navštivte pohádkové pláže Bal Harbour Beach, Bill Baggs Cape Florida, Beach Park Crandon, Haulover Beach, Miami South Beach, Miami Beach a užijte si atmosféru splněného amerického snu. Za návštěvu stojí i neobvyklý park Everglades a jedinečná miamská ZOO. Miami to jsou také nákupy, dobré jídlo a noční život.