TOP
Image Alt

Letenky do Rimini

Letenky do Rimini

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Rimini oblíbeného letního letoviska

Češi milují sever Itálie a Rimini je jednou z oblíbených cílových destinací. Dovolená zde se většinou nese v duchu koupání na místních plážích a večerní klubové zábavy. Oblast kolem Rimini je vybavená pro letní sporty i spoustou mořských atrakcí pro menší členy rodiny. Pokud vám nevadí masový turismus a máte rádi komfortní servis, je Rimini se Sluneční riviérou skvělou volbou.

Letenky do Rimini a místní letiště

Letiště najdete asi 7 kilometrů od města Rimini. V blízkosti 16 kilometrů je i město San Marino. Letiště nese jméno po slavném italském režisérovi Federico Fellini International Airport. Je určené především pro sezónní a charterové lety. Najdete zde klasické zázemí s obchůdky a občerstvením.

Doprava z letiště

Z letiště jezdí pravidelná autobusová doprava. Můžete si zde chytit taxíka nebo si pronajmout vůz.

Autobus

Z letiště Rimini jezdí pravidelná linka číslo 9. Odjíždí každou půl hodinu. Cena jízdného je 1,30 EUR. Autobus jezdí na vlakové nádraží v Rimini. Odtud můžete pokračovat autobusem do San Marina nebo vlakem kamkoliv po Sluneční riviéře. Samozřejmě i dále do Itálie. Jízdenky na vlak koupíte v místních trafikách nebo i v barech. Pokud chcete trochu ušetřit, kupte si 10 lístků najednou, zaplatíte jen 8. Jízdné přímo u řidiče je dražší.

Taxi

Před terminálem je klasické stanoviště místních taxíků.

Půjčení vozu

Pokud máte individuální letenky do Rimini, může vás zajímat zapůjčení vozu na celou dobu pobytu. Pro větší rodinu je to pohodlné a docela výhodné řešení. Nejlevnější půjčovné malého vozu minimálně na tři dny vyjde od 45 EUR na den.

Přehled dopravy

Autobus … 1,30 EUR
Taxi
Půjčení vozu … od 45 EUR/den (minimálně na tři dny)

Individuální letenky do Rimini a dovolená na Sluneční riviéře

Rimini je báječná italská oblast. Pro oddychovou dovolenou nabízí vše. Nekonečné pláže, večerní zábavu v barech a na diskotékách i sportovní vyžití. Pozvolné vstupy do moře milují rodiny s malými dětmi. Jen počítejte s opravdu masovým turismem v letních měsících. Pokud jste v Rimini, rozhodně musíte navštívit blízké San Marino. Městský stát na nedalekém kopci. Nádherné italské městečko, které má nezapomenutelnou atmosféru i vlastní fotbalový klub. Miniaturní stát, který projdete za jedno odpoledne. Pokud vás pláže začnou nudit, můžete využít letenky do Rimini a poznat trochu antické historie. Za návštěvu rozhodně stojí Ponte di Tiberio, starobylý římský most z dob císaře Tiberia, i bývalá vojenská pevnost CastelSismondo.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment