TOP
Image Alt

Letenky do Siem Reap

Letenky do Siem Reap

/ per person
(0 Reviews)

Na cestu za tajemným chrámem potřebujete letenky do Siem Reap

Siem Reap je hlavní město Kambodži, které milují turisté z celého světa. Už město samotné je úchvatné. Nabízí památky po francouzské kolonizaci i řádění Rudých Kmérů. Nicméně nejčastěji sháníme levné letenky do Siem Reap, abychom navštívili tajemný chrám v džungli Angor Wat.

Letiště a letenky do Siem Reap

Levné letenky do Siem Reap jsou díky zajímavým akcím docela dostupné a i proto je letiště Siem Reap poměrně dost vytížené. Druhé největší letiště v Kambodži je postavené v pro nás netradičním kmerském stylu. Malé letiště v Siem Reap má pro evropana zajímavé kouzlo. Vybavenost letiště je nižší, počítejte s tím.

Letiště leží pouhých 5 km od chrámového komplexu Angor Wat . Letiště tak bývá ve špičce velice přelidněné. Otvírací doba je od 5h do půlnoci. Na letišti je Wi-Fi zdarma.

Doprava z letiště Siem Reap

Většinou turisté kupují letenky do Siem Reap a rovnou rezervují některý z místních hotelů. Mohou pak využít hotelový svoz z letiště. Chcete-li však je po vlastní ose, doveze vás do blízkého města taxi za velice přijatelnou cenu.

Taxi

V příletové hale jsou stánky místních taxislužeb. Díky nízké ceně můžete navázat na levné letenky do Siem Reap a neutrácet zbytečně. Ve stánku si koupíte kupón na cestu do města. Cena je asi 10 USD. Kupón pak předáte taxikáři. Taxi čekají před příletovou halou.

Tuk-tuk

Exotický zážitek i levný způsob dopravy nabízejí místní tuk-tuky (motorové tříkolky). Nicméně předpokládá se schopnost dojednat si zajímavou cenu. Pokud se zvládnete domluvit s řidičem, můžete se dostat i na 80 Kč za cestu do města.

Dodávka

Pokud jste sehnali levné letenky do Siem Reap a cestujete ve skupině, můžete využít místní dodávky. Cena jízdy do města se pohybuje od 12 do 15 USD.

Motorka s řidičem

Máte levné letenky do Siem Reap a cestujete na lehko? Pak zkuste využít motorku s řidičem. Vhodné pro opravdu protřelé cestovatele, kteří mají jen batoh. Odměnou je trocha adrenalinu a cena 2 USD.

Přehled dopravy z letiště

Hotelový svoz … v ceně ubytování

Taxi … 10 USD

Tuk-tuk … 3 – 5 USD

Dodávka … 12 – 15 USD

Motorka s řidičem … 2 USD

Levné letenky do Siem Reap nabízí víc než Angor Wat

I když je chrám Angor Wat bezesporu největším lákadlem a důvodem proč jdou levné letenky do Siem Reap na dračku, můžete toho vidět daleko více. Pro fotografy je rájem chrámový komplex Angor Thom, který leží nedaleko. Určitě věnujete chvíli času Národnímu muzeu Angor a netradičnímu Muzeu pozemních min. Můžete si srovnat, jak tímto územím kráčela historie. K odpočinku i relaxu láká motýlí centrum Banteay Srey.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment