TOP
Image Alt

Letenky do Sofie

Letenky do Sofie

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Sofie za poklady ukrytými v betonu

Levné letenky do Sofie kupují nejčastěji obchodníci a lidé, kteří chtějí poznat krásy Balkánu. Sofie je město s bohatou historií, která je však ukrytá v záplavě totalitních betonových staveb. Objevit ale můžete středověké chrámy i mešity. Za vyzkoušení určitě stojí pro nás netradiční balkánská kuchyně.

Letiště a letenky do Sofie

Sofie má relativně malé letiště. I tak má dva terminály, které jsou od sebe vzdálené téměř tři kilometry. Ale nemusíte se bát, jeden terminál je určený pro nízkonákladové aerolinky (terminál 1), druhý pro ostatní letecké společnosti. Budou vám tak stačit letenky do Sofie a s transferem mezi terminály si nedělejte starosti.

Na letišti najdete standardní servis, obchody i bankomat. Můžete se zde najíst i dát si kávu. Počítejte s vyššími cenami. Na letišti najdete zdarma připojení k internetu. Nefunguje zde úschovna zavazadel.

Doprava z letiště

Na letiště vás z Čech dopraví letenky do Sofie, z letiště můžete jet metrem, autobusem nebo si vzít taxi.

Autobus

Z letiště jezdí autobus číslo 84, který zastavuje u obou terminálů. Autobus jede do centra Sofie na ulici generála Gurka. Jízda trvá 40 min. Jízdenka stojí 1,6 lv na 30 minut. Můžete si koupit i celodenní jízdenku za 4 lv. Lístky koupíte v trafice v příletové hale nebo rovnou u řidiče autobusu.

Z letiště jezdí ještě linka číslo 384, která míří do jihovýchodní části metropole.

Metro

Od terminálu číslo dva jede modrá linka metra. Cena jízdenek je stejná jako na autobus, 1,6 lv na 30 minut.

Taxi

Z letiště si můžete vzít některé z přistavených taxi. Počítejte s vyššími cenami.  Obvykle se do centra dostanete asi za 20 lv.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment