TOP

Letenky do Amsterdamu

/ per person
(0 Reviews)

Chceme letenky HolandskoNizozemsko nebo Nizozemí?

 

Při fotbale hraje Nizozemí Česko, ze zpráv zazní, že Nizozemsko má nejvíce kanálů v Evropě a letenky Holandsko sháníme na cestách za zábavou a uvolněním. Co je vlastně správně, letenky HolandskoNizozemsko nebo Nizozemí? Za těmito názvy se skrývají vlastně rozdílná území. Nizozemsko je historické území, které zahrnuje i dnešní Benelux a kousek Francie. Nizozemsko je správný název pro současnou zemi. Letenky Holandsko hledáte také správně, Holandsko zahrnuje dvě části země pod jeden název. Ať už tedy hledáte letenky do Nizozemí, levné letenky Nizozemsko nebo letenky Holandsko jste na správném webu. Do Nizozemska létá pravidelně ČSA i KLM.

Levné letenky Nizozemsko do země, která povstala z moře Je známo, že část pevniny získalo Nizozemsko z moře. Je jen málo zemí na světě, které mají takovou velkou část svého území v mínusové nadmořské výšce. Nemusíte se však bát, letenky do Nizozemí vás vezmou do bezpečných míst. Holandsko totiž před mořem chrání bariéra, jejíž duchovním otcem je geniální inženýr Lely. Vznikla zcela nová pevnina Flevoland. Chcete se podívat na zemi, která byla ještě před stoletím mořem? Kupte si letenky do Nizozemí.

 

Dovolená na lodích v kanálech a letenky do Nizozemí

 

Dovolenou v pomalém tempu zažijete na lodích v Nizozemí. V České republice existují cestovky i zprostředkovatelé, kteří pomohou pronajmout si loď i s kapitánem. Vy si sežnete pouze levné letenky Nizozemsko. Pomalu proplouvejte spletitou sítí kanálů a nechte jejich tok odplavit stres každodenních starostí. Pamatujte letenky do Nizozemí a rezervovat si loď.

 

Karibské a evropské Nizozemsko

 

Víte, že existují dvě Nizozemí? Nizozemsko, o kterém je nejčastěji řeč, je evropské Nizozemsko. A také nejčastěji sháníte levné letenky Nizozemsko, tedy levné letenky Amsterdam, letenky Rotterdam a letenky Praha Eindhoven. Karibské Nizozemsko to jsou ostrovy Bonaire, Svatý Eustach a Saba. Leží v srdci Karibiku. Takže letenky do Nizozemí mohou být iletenkami do karibského ráje.

 

Coffeeshopy a levné letenky Amsterdam

 

I když Amsterdam nejsou jen slavné coffeeshopy a Red Light Distict (čtvrt červených luceren), stejně se tam většina návštěvníků, kteří mají letenky Holansko, zamíří. Zvědavost nám zkrátka nedá. Toužíte-li po několika večerech zcela volné zábavy, využijete levné letenky Amsterdam naplno. Vezměte si volno, a vyrazte do Holandska. Levné letenky Amsterdam jsou vstupenkou do světa povolených potěšení.  Nicméně Amsterdam skýtá i jinou zábavu.

 

Amsterdam je město umění, volné zábavy i kanálů

 

Nejen volná zábava ve větším než malém množství je tahákem města Amsterdam. Levné letenky Amsterdam vyhledávají milovníci holandského umění. Město je plné muzeí a galerií. Tradiční městské ulice má Amsterdam protkány sítí kanálů. Amsterdam je místem pro trochu jinou dovolenou než tradiční pobytovku na pláži. Levné letenky Amsterdam vyhledávají lidé, kteří chtějí během dovolené něco zažít. Projměte si loď a plujte po kanálech, proplétejte se uličkami a navštěvujte nejslavnější muzea. Samozřejmě i volnější zábava je ve městě Amsterdam žádaná. To všechno jsou důvody, proč levné letenky Amsterdam rychle mizí. Levné letenky Amsterdam najde v nabídce ČSA i KLM.

 

Gurmánské cesty po Nizozemí

 

I Holandsko má svou tradiční kuchyni. Holandská kuchyně je prostá, bez zbytečných kudrlinek, ale zato hodně vydatná. I když nekupujeme letenky do Nizozemí primárně kvůli gurmánským zážitkům, vyplatí se ochutnat místní jídla. I do hollywoodské produkce se dostala slavná holandská omáčka. Schválně si pusťte film Pulp Fiction a scénu o hranolkách, kečupu a majonéze. A pokud už máte levné letenky Nizozemsko, vydejte se na výpravu za místními sýry. Nejznámější jsou Edammer a Gouda, ale ochutnejte i Edam, Amsterdammer, Nagelkaas či Kruidenkaas. Pro odvážné cestovatele, co sehnali levné letenky Nizozemsko, jsou připraveny slavné lékořicové bonbóny. Jen pozor, jsou opravdu ostré.

 

Letenky do Nizozemí po stopách slavných malířů

 

Nizozemí vždy bylo baštou umělců. I proto shánějí studenti umění letenky do Nizozemí a berou muzea i galerie útokem. Letenky do Nizozemí můžete vzít i jako vstupenku na výpravu po stopách největších evropských umělců. Poznáte tak Holandsko i jeho historii. Hlavní město Severního Brabandska Den Bosch je plné stop po slavném malíři Hieronymu Boschi. Pokud milujete obrazy Rembrandta van Rijna, kupte letenky do Nizozemí a zamiřte do Leidenu. Za nejslavnějším obrazem Rembrandta Noční hlídkou, ale potřebujete levné letenky Amsterdam. Je v Rijksmuseu. Amsterdam hostí i sbírku slavného Vincenta van Gogha. Letenky do Nizozemí a uličky Delftu vás vezmou za Janem Vermeerem.

Země kol a letenky do Nizozemí

 

Holandsko je baštou cyklistů. Chcete-li si opravdu užít pohodlnou jízdu na kole, dovolenou bez starostí o auto, je Nizozemí tím pravým místem. Vzdálenosti nejsou velké a tak máte-li letenky Holandsko, neztrácejte na letišti čas s pronájmem auta. Půjčoven kol je všude v Holandsku dost. Letenky Holandsko se tak můžou stát i pozvánkou na levnou a zdravou dovolenou plnou pohybu.

 

Holandsko a doprava ve vnitrozemí

 

Levné letenky Nizozemsko vás dostanou přímo do země. Můžete zvolit letenky Rotterdam, levné letenky Amsterdam či letenky Praha Eindhoven. V Nizozemí pak máte několik možností dopravy. Na kratší vzdálenosti jsou oblíbená kola. Na delší si pronajměte auto, nebo jeďte autobusem či vlakem. V kanálech si můžete pronajmout lodě. Letenky do Nizozemí můžete koupit od ČSA či KLM.

 

Letenky Rotterdam do největšího evropského přístavu

 

Ještě před časem byly letenky Rotterdam i letenkami do největšího přístavu světa, ale v roce 2004 ho předstihla Šanghaj. Letenky Rotterdam vás vezmou do metropolitního města plného lodí, muzeí i tepajícího života. V muzeích najdete díla velkých mistrů od nejranějších dob až po moderní umění. Letenky Rotterdam přenesou do rodiště slavných osobností, počínaje filozofem Erasmem Rotterdamským a konče slavným fotbalistou Robinem van Persiem.

 

Historické památky, moderní architektura i DAF muzeum a letenky Praha Eindhoven.

 

Letenky Praha Eindhoven využívají především obchodníci, protože Eindhoven není tradiční turistickou baštou. Nicméně i tak má město co nabídnout. Pokud nevyhledáváte největší turistická centra, mohou letenky Praha Eindhoven zaujmout. Město má krásné historické památky, které musely po druhé světové válce projít rekonstrukcí. V ulicích najdete moderní architekturu. Jedním z největších lákadel pro majitele letenky Praha Eindhoven je muzeum kamionů DAF.

T: Chyť levné letenky Nizozemsko a objev Amsterdam | Levneltenky.cz

D: Letenky do Nizozemí to jsou levné letenky Amsterdam či letenky Rotterdam. Za coffeeshopy, uměním i kouzlem kanálů Nizozemí vezmou letenky Holandsko.