TOP
Image Alt

Letenky do Barcelony

Letenky do Barcelony

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Barcelony, Madridu a na Kanárské ostrovy

Španělsko je zemí slunce, olivového oleje a nekonečných možností relaxace. Leží na pyrenejském poloostrově a kromě pevniny k němu patří také mnoho ostrovů – Kanárské ostrovy, Ibiza, Mallorca a další. Nejbližší sousedé jsou Portugalsko, Francie s Andorou a Gibraltar. Letenky do Španělska vás dostanou na španělské pláže, které leží u Atlantiku i Středozemního moře. V centrálním Španělsku i na pobřeží je mnoho krásný měst s bohatou historií – Barcelona, Malaga, Bilbao, Alicante a především Madrid. Spojení Praha Barcelona je velmi živé. Španělsko jsme si oblíbili kvůli příjemnému počasí u Středozemního moře a na ostrovech i kvůli památkám. Letenky Praha Barcelonačasto využívají také fotbaloví nadšenci.

Letenky Madrid na cestu za nočním životem

Hlavní město Španělská srší energií i v hluboké noci. Letenky Madrid si kupte, pokud chcete vidět skvostnou architekturu, památky a zažít nekonečnou madridskou noc. Za památkami vás letenky Madrid dostanou a objevit můžete slavný trojúhelník umění kolem promenády PaseodelPrado. I na cestách za kulinářským uměním se letenky Madrid uplatní. Do Madridu vás vezmou přímými lety ČSA (České aerolinie), SmartWings, Ryanair, Iberia a Vueling Airlines.

Letenky Barcelona – výlet za surrealismem

Hlavní město Katalánska a druhé největší město Španělska, kam vás Barcelona letenky vezmou, skutečně může působit trochu surrealistickým dojmem. Není divu, vždyť zde působil Salvador Dalí i katalánský architekt Antoni Gaudí. Letenky Barcelona si kupte, pokud chcete navštívit jeho slavný chrám Svaté rodiny. Letenky Barcelona si můžete koupit i kvůli fotbalu. Každý fotbalový fanoušek bude poctěn dárkem Barcelona letenkya návštěvou fotbalového svatostánku. Letenky Barcelona shánějte, pokud chcete zažít obrovskou dávku kultury, dobrého jídla a sportu v jednom. Pro nejkratší spojení za sangrií a proslulými tapas vyhledávejte Praha Barcelona letenky. Přímá spojení Praha Barcelona nabízí společnosti ČSA (České aerolinie), SmartWings, Ryanair, Iberia a Vueling Airlines.

Brána do Evropy Gibraltar

Malinkatý kousek země, který vlastně ani ke Španělsku nepatří, to je Gibraltar. Leží na jihu Španělska a patří pod britskou správu. Gibraltar je častým turistickým cílem. Je místem, které končí monumentální skálou a má velmi bouřlivou historii. Vždyť z Gibraltaru se dá dokonale kontrolovat, kdo vplouvá do středomoří. V nejužším místě má jen 45 kilometrů. Bilbao – největší město hrdého Baskicka Na severu Španělska leží největší baskické město Bilbao. Dnes je administrativním i průmyslovým centrem oblasti. Za návštěvu stojí katedrála Sv. Jakuba (Santiago de Bilbao) i Plaza Nueva. Bilbao leží v Biskajském zálivu na řece Nevión.

Malaga rodiště Pabla Picassa

Přístav Malaga leží na jihu Španělska v slunečné Andalusii. Malaga může být zastávka při cestách po Španělsku a můžete tak využít letenky do Španělska. Nebo můžete letět přímo. Malaga má mezinárodní letiště. Vydejte se na výlety po okolí, ochutnejte místní olivový olej a navštivte rodný dům Pabla Picassa. Malaga toho má hodně co nabídnout. Z České republiky lítají přímo do Malagy ČSA (České aerolinie), SmartWings, Ryanair.

Letiště a letenky Španělsko

Letenky Španělsko jsou dostupné do všech španělských mezinárodních letišť. Mezi nejžádanější patří Praha Barcelona spojení. Letenky Praha Barcelona střídají další velká města. Levné jsou také letenky Madrid. Na ostrovy vás vezmou letenky Tenerife (Kanárské ostrovy letenky), letenky Mallorca či Ibiza letenky. Letenky do Španělska jsou dostupné i do dalších velkých měst (Malaga, Alicante apod.). Přímé lety mezi Českou republikou a Španělskem nabízí ČSA (České aerolinie), SmartWings, Ryanair, Iberiaa Vueling Airlines. Trajekty na Baleárské ostrovy z Alicante Historické město i rušný přístav, to je Alicante. Vydáte-li se do Alicante, určitě navštivte staré město a jeho historická zákoutí. Z Alicantemůžete nasednout na trajekt na Baleárské ostrovy (Mallorca, Menorca, Ibiza, Formentera) nebo rovnou do Alžírska. Letenkydo Španělska můžete využít přímo na mezinárodní letiště v Alicante.

Ostrov večírků i bohaté historie Ibiza

Ibiza se proslavila obrovským množstvím diskoték a nevázané zábavy mladých lidí. Letenky Ibizavám toho ale nabídnou daleko více. Najdete historická zákoutí i golfová hřiště. Na Ibiza můžete využít přímé letenky Ibiza nebo koupit letenky Praha Barcelona či letenky Madrid, procestovat vnitrozemí a pak Ibiza trajektem.Ibiza má sice malé letiště, ale Ibiza letenky jsou běžně dostupné.

Kanárské ostrovy letenky, pláže a relax

Kanárské ostrovy letenky, to jsou vlastně Tenerife letenky. Celý rok je tam krásně stabilní klima a tak i v zimě jsou letenky Tenerife velmi žádané. Ostrovy nabízí dlouhé pláže, vysoká pohoří, sopky i písečné duny. Letenky Tenerife vás dostanou do hlavního města ostrovů, odkud můžete pokračovat dále. I na Tenerife seženete letenky s přímým spojením, a to od společností ČSA (České aerolinie) aSmartWings.

Palma de Mallorca centrum ostrova s úchvatnou přírodou

Letenky Mallorca vás dostanou do hlavního města ostrovu, Palma de Mallorca. Ostrov nabízí klid i pulsují život s typicky španělským temperamentem. Mallorca letenky vás vezmou také za neskutečnými přírodními krásami. V hlavním městě Palma de Mallorca najdete památky z dob Římanů i z gotiky. V Palma de Mallorca pobýval také skladatel Frederik Chopin se spisovatelkou George Sandovou. Letenky Mallorca jsou letenky do ráje. Nádherné písčité pláže lemují piniové háje, palmy i pomerančovníky. Pokud chcete uletět stresu, jsou Mallorca letenky skvělou volbou.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment