TOP

Letenky na Koh Samui

/ per person
(0 Reviews)

OSTROV I LETIŠTĚ KOH SAMUI

Koh Samui je dalším z ostrovních letišť Thajska. Letiště Koh Samui je velmi výjimečné. Postavila je soukromá letecká společnost, která je také z většiny využívá. Zajímavý je netradiční terminál. Levné letenky na Koh Samui vás vezmou doslova do jiného světa. Po přistání nehledejte typické letištní budovy. Terminál tvoří stánky otevřené do okolní krajiny. Město samotné je asi 10 km od letiště.

LEVNÉ LETENKY NA KOH SAMUI

Cena letenky na Koh Samui je relativně stabilní. Na letišti zkrátka stále chybí volná konkurence, která by cenu tlačila dolů. I tak ale koupě letenky na Koh Samui stojí za to.

DOPRAVA Z LETIŠTĚ KOH SAMUI

Z letiště Koh Samui se dále po ostrově dostanete sdílenou dodávkou, minibusem nebo taxíkem.

SDÍLENÉ DODÁVKY A MINIBUSY

Pokud chcete navázat na levné letenky na Koh Samui, a tedy na levný způsob cestování, vezměte si na letišti sdílenou dodávku nebo minibus. Ceny minibusů se pohybují ve stovkách bahtů. Do oblíbeného resortu Chaweng nebo k soše sedícího Velkého Buddhy se dostanete asi za 100 bahtů.

TAXÍKY

Rychlejší je samozřejmě taxi, ale tady počítejte s několikrát vyšší cenou. K Chaweng nebo Velkému Buddhovi to bude za 300 bahtů. Cenu si ale domluvte předem a smlouvejte.

SKÚTRY

Stánek pro objednání místní dopravy je hned v příletové části. Je velmi snadné ho najít. Turisté na ostrově využívají k dopravě oblíbené skútry. Jejich půjčovny jsou doslova na každém kroku.

PŘEHLED DOPRAVY Z LETIŠTĚ A NA OSTROVĚ KOH SAMUI

Sdílené dodávky, minibusy … 100 bahtů
Taxíky … 300 bahtů
Skútry … 100 – 1000 bahtů/den

SLUŽBY LETIŠTĚ KOH SAMUI

Přímé letenky na Koh Samui je cestou do nestandardního světa. Na letišti nečekejte tradiční služby. Například Wi-Fi je k dispozici pouze v salóncích. Bankovní služby zde ale najdete. A v sousedství letiště je také luxusní hotel. Pozor, letiště se na noc uzavírá.

PŘÍMÉ LETENKY NA KOH SAMUI

V současnosti na Koh Samui létá téměř 30 společností. Přímé letenky na Koh Samui míří z 13 měst světa. Jedním z nejoblíbenějších jsou přímé letenky na Koh Samui z Bangkoku. Pohádkový ostrov Koh Samui je tak stále více dostupný i s levnějšími letenkami.

LETENKY NA KOH SAMUI I ZA PAMÁTKAMI

Na ostrově Koh Samui můžete navštívit Palác Wat Plai Laem i turisty oblíbenou rybářskou vesnici Bophut. Určitě se nechte ochromit sochou Velkého Budhy. Od té odjíždí přívozy na pevninu. Populární místo pro potápění je Koh Tao. Relaxovat můžete na plážích, při návštěvě budhistických památek i malých uměleckých galerií. Žádný spěch a příjemný odpočinek, to je Koh Samui.