TOP
Image Alt

Letenky na ostrov Phu Quoc

Letenky na ostrov Phu Quoc

/ per person
(0 Reviews)

Letenky na ostrov Phu Quoc

Ostrov Phu Quoc je v mnohých směrech výjimečný. I tím, že můžete koupit přímé letenky na Phu Quoc. Na jihu ostrova je totiž docela frekventované mezinárodní letiště. Vedou na něj nejen lety z pevniny, ale seženete i letenky na Phu Quoc z Číny, Thajska, ale také letenky na Phu Quoc pro charterové lety Evropy.

Letiště Phu Quoc

Letiště má zcela nový terminál. Byl dokončen teprve v roce 2012. Je velký a příjemně moderní. Tomu odpovídá na asijské poměry rychlý odbavovací proces a přehledné orientační značení.

Služby na letišti Phu Quoc

Terminál je moderní a funguje na něm několik obchodů a restaurací. Počítejte ale s vyššími cenami s „letištím příplatkem“. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma.

TIP pro cestovatele

Ostrov Phu Quoc je ve zvláštním cizineckém režimu. Za určitých podmínek na něj nepotřebujete vízum, které je jinak ve Vietnamu nezbytné. Co musíte splnit?

 • Pobyt na ostrově může být maximálně 30 dní.
 • K příletu musíte použít mezinárodní letenky na Phu Quoc. Nejlépe přes čínský Kanton. Nesmíte přestupovat na jiném vietnamském letišti.
 • Bezvízový vstup platí pouze pro letenky na Phu Quoc a zpět. Nesmíte během pobytu jet na výlet na pevninu.

Doprava z letiště Phu Quoc

Letenky na Phu Quoc vás dostanou na letiště. Na cestu do hotelu můžete využít hotelového transferu, taxi služby, anebo si pronajmout auto.

Hotelový transfer

Objednejte si ho rovnou s rezervací hotelu. Na letišti by se vám to špatně zařizovalo. Většina hotelů na ostrově Phu Quoc tuto službu nabízí.

Taxi

V příletové hale jsou stánky, kde si můžete objednat taxi. Zde si také dopředu dohodněte cenu za dopravu. Cena taxi k plážovým hotelům se pohybuje mezi 5 a 10 USD.

Půjčení auta

Přímo na letišti si můžete půjčit automobil na celou dovolenou. Nicméně pokud chcete navázat na levné letenky na Phu Quoc a neutrácet zbytečně, pronajměte si automobil až ve městě a na dny, kdy budete jezdit na výlety. Můžete výrazně ušetřit.

Autobusy

Do centra města Duong Dong jezdí pravidelně autobusy. Cena jízdenky je asi 50 000 VND.

Přehled dopravy z letiště

Hotelový transfer … účtuje hotel spolu s ubytováním

Taxi … 5 – 10 USD

Půjčení automobilu

Autobus … 50 000 VND

Co musíte na ostrově Phu Quoc vidět

Ve vietnamštině se ostrovu někdy přezdívá Dao Ngoc, což znamená Nefritový ostrov. Na ostrově jsou pohádkové pláže s průzračnou vodouautentická vietnamská kuchyně i dosud panenská přírodaPláže na severozápadu ostrova bývají často úplně prázdné. To je výzva.

  Reviews Scores and Score Breakdown

  Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

  0.0
  Rating 0

  Post a Comment