TOP

Letenky do Říma

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Říma

VYHLEDÁVEJTE LEVNÉ LETENKY DO ŘÍMA ZA HISTORIÍ EVROPY

Itálie je zemí s bohatou historií a největší koncentrací památek světového dědictví UNESCO. Letenky do Říma vás během chvilky přenesou za pohádkově krásnými památkami. I když je Řím moderním městem, historií dýchá doslova na každém kroku. Na území Itálie jsou, ale další města, která nesmíte zapomenout navštívit. Mezi nejkrásnější patří Neapol, Benátky, Bergamo, Bologna i sicilské Palermo. Letenky Miláno vás vezmou do samotného centra módy. Letenky Benátky zase za městem milenců a všech romantických duší. Do Itálie vás vezmou letenky do Říma, letenky Benátky, letenky Milano i letenky Sardinie od ČSA (České Aerolinie), Smartwings, Alitalia, Iberia i Vueling.

ZA SPORTEM I DOVOLENOU PLNOU RELAXACE VYUŽIJTE LETENKY PRAHA ŘÍM

Itálie to není jen historie. Jsou to nekonečné pláže, gastronomické výlety i nádherné hory. Letenky do Říma last minute vám mohou přinést nejrozmanitější dovolenou vašeho života. Vydejte se na cestu, kupte letenky Praha Řím a pak jeďte dál po celé Itálii. V horách můžete v zimě lyžovat, ale i v létě nabídnou sportovní vyžití. Levné letenky Řím vám dovolí nechat více peněz na jedinečné gastronomické zážitky. Italská kuchyně patří k těm nejlepším na světě. Na plážích pak můžete relaxovat nebo si užít vodní sporty. Letenky Sardinie i letenky Milano vás tam vezmou. Levné letenky Praha Řím i letenky Milano prodávají ČSA (České Aerolinie), Smartwings, Alitalia, Iberia i Vueling.

LEVNÉ LETENKY ŘÍM NA CESTĚ ZA HLAVNÍMI PAMÁTKAMI ITÁLIE

Nejlevnější letenky do Říma jsou zkratkou na cestě za největšími evropskými památkami. V Římě určitě nezapomeňte navštívit slavné Koloseum, Pantheon i baziliku Svatého Petra, i když ta leží na území Vatikánu. Malý stát ve městě Vatikán, kam vás vezmou levné letenky Řím, je sídlem papeže i místem s absolutní koncentrací nádherných historických památek. Letenky Miláno vás vezmou za slavnou katedrálou Duomo di Milano. Centrem Toskánska i jedinečných památek je Florencie. Navštivte Piazzale Michelangelo, Piazza del Duomo i most zlatníků Ponte Vecchio. Letenky Benátky jsou cestou za historií i romantickou atmosférou. A Benátky to jsou kanály, paláce a hlavně Dóžecí palác a bazilika San Marco.

NA CESTU DO CENTRA ITÁLIE SI POHLÍDEJTE LEVNÉ LETENKY ŘÍM

Hlavní město Itálie, historické centrum slavného impéria i moderní evropské velkoměsto to vše je Řím. Letenky do Říma vás přenesou do metropole nekonečných možností relaxace. Milujete historii a památky? Pak si akční letenky Řím opravdu užijete. Římské památky vás provedou evropskou historií od nejranějších dní. Na cestě po památkách využijte levné letenky Řím a nevynechte Koloseum, Pantheon, Forum Romanum, fontánu di Trevi, Andělský hrad i baziliku sv. Petra. Populární jsou také levné letenky Řím a cesty za záhadami knih Dana Browna. Jeho Andělé a Démoni vás rádi Římem provedou.

BENÁTKY JSOU HISTORICKÉ MĚSTO I CÍL VŠECH ROMANTICKÝCH DUŠÍ

Město Benátky se rozkládá na ostrovech v mělké laguně, to je řeč o historickém jádru, i na pobřeží. Letenky Benátky jsou oblíbeným dárkem zamilovaných. Benátky byly kdysi dávno námořní a obchodní velmocí. Pokud milujete historii, chcete jít ve stopách Marca Pola nebo vzít svou lásku na nejromantičtější víkend, hledejte levné letenky Benátky. Nejkrásnější památky mají Benátky z období svého rozkvětu, ze středověku. Vědci nám ale neustále vyhrožují, že Benátky nepřežijí. Kupte si tedy letenky Benátky při první příležitosti.

NEAPOL JE MĚSTO, KTERÉ MUSÍTE ZAŽÍT NA VLASTNÍ KŮŽI

Kouzelné místo na jihu Itálie, to je Neapol. Leží přímo pod evropským vulkánem Vesuvem a nesmírně bohatou historií. Neapol je jako žena. Krásná a velmi proměnlivá. Pestrá historie na vás dýchne ze stovek památek, kterým kralují neapolské hrady. Neapol, to jsou ale také výlety za úžasným jídlem. Říká se, že nejlepší pizzu vám nabídne právě Neapol. Vydejte se na jih Itálie, kupte si levné letenky Řím nebo Neapol a užijte si atmosféru, jako z jiného světa. Na cesty za módou potřebujete letenky Milano Nejstylovější město Evropy i jedno z nejbohatších měst Itálie, to je moderní Milano. Letenky Milano jsou velmi žádané v období slavného Milano Fashion Week, který se koná dvakrát ročně. Ale i po zbytek roku jsou letenky Milano téměř okamžitě vyprodané. Milano má totiž po celý rok, co nabídnout. A tak letenky Milano doslova jen letí. Milovníci dobrého jídla i vyznavači výletů za historií se o letenky Milano doslova perou. Ale spojit se dá obojí. Vyhlédněte si termín pro cestu a kupte s předstihem levné letenky Milano. Odměňte se historickými krásami, módními kousky oblečení a božskou milánskou večeří.

ČERVENÉ MĚSTO STOVEK VĚŽÍ BOLOGNA

Své přízvisko „červená“ dostala Bologna díky typické cihlové architektuře. Starobylé jádro je tvořené domy a věžemi postavenými z červených a oranžových cihel. Bologna má svůj půvab, který navíc umocňují malebná zákoutí a romantická podloubí. Dnešní Bologna je především univerzitní město plné studentů. Jako další italská města láká Bologna početnými historickými památkami. Skvělá je i místní kuchyně. A ač má Bologna své gastronomické speciality, boloňské špagety zde nechtějte. Tady je neznají.

TROCHU SKRYTÁ PERLA LOMBARDIE BERGAMO

Bergamo leží v blízkosti Milána. Historické město Bergamo, kterému dominuje hrad na kopci, je dnes bohužel více známé, jako letiště nízkonákladových leteckých společností. Bergamo to je historie, památky a nádherná panoramata. Krásný výhled na Bergamo můžete najít z hradeb pevnosti La Rocca i z úbočí kopce San Vigilio. Poletíte-li do Itálie, neberte Bergamo jen jako letiště. Opravdu stojí za prohlédnutí.

SICÍLIE A PALERMO JSOU MÍSTEM MNOHA PROTIKLADŮ

Palermo je jediným velkoměstem slavné Sicílie. Město Palermo je jiné, jeho atmosféra je velmi osobitá, a pokud chcete opravdu poznat Sicílii, musíte Palermo navštívit. Palermo není typickou turistickou destinací. Město už hodně zažilo a je to na něm znát. Přesto nabízí Palermo mnoho památek, především tedy katedrál a kaplí. Pokud chcete zažít typické Palermo, vydejte se na trhy. Mají jedinečnou atmosféru.

OBLÍBENÉ PŘÍMÉ LETENKY SARDINIE

Letiště Sardinie najdete na pobřeží. Přímé letenky Sardinie není problém sehnat, ale pokud je chcete koupit levně, musíte se trochu snažit. Proč Sardinii navštívit? Pro její přírodu, luxusní resorty i odlehlá romantická zákoutí. Ostrov Sardinie letiště využívá po celý rok, ale nejvíce vytížená jsou samozřejmě v turistické sezóně. Pokud tak nechcete začít typický mumraj, který letiště Sardinie v sezóně zažívají, kupte letenky Sardinie mimo sezónu. Jinou variantou než cestovat přes Sardinie letiště je cesta trajektem. Není tak pohodlná a je dlouhá, ale na ostrov se nijak jinak nedostanete.