TOP
Image Alt

Letenky do Bangkoku

Letenky do Bangkoku

/ per person
(4 Reviews)

Levné letenky do Bangkoku

Letenky do Bangkoku mohou být počáteční investicí do pohádkové dovolené. V Bangkoku jsou dvě letiště, jedno mezinárodní Suvarnabhumi a druhé Don Mueang je hlavně pro domácí lety. Bangkok je hlavním městem Thajska. Je to asijská metropole, která kypí životem i turistickým ruchem. Možná i proto jsou levné letenky do Bangkoku většinou rychle vyprodány. Můžete je využít pro přímý let na dovolenou v Thajsku, ale také jako startovní destinaci pro delší putování po Asii.

Letiště Suvarnabhumi

Letiště Suvarnabhumi je relativně nové, funguje až od roku 2006. Po přistání na letišti Suvarnabhumi se můžete vydat autobusy na pobřeží. Stanoviště autobusů najdete dole v levé části. Fungují zde stánky, kde si koupíte jízdenku na autobus i rychlé občerstvení po dlouhé cestě. Autobusy vás přepraví do populárního letoviska Pattaya.

Doprava z letiště – autobusy, tuk-tuky, vlak i taxi

Když už jste využili nejlevnější letenky do Bangkoku, můžete i na dovolené na dopravě ušetřit. Z letiště odjíždí pravidelný linkový autobus, který jede na pobřeží i populární tuk-tuky. Ty slibují zajímavý zážitek.

Linkový autobus na pobřeží

Autobus s číslem 389 vás na pobřeží odveze za 120 bahtů (přibližně 80 Kč). K autobusům musíte po schodech dolů a doleva. Cesta trvá asi 2 hodiny a má pravidelné zastávky.

Exotické tuk-tuky

Přímější jsou tuk-tuky, které vás mohou zavést bez zastávek do vašeho hotelu. Tuk-tuk je motocyklová tříkolka. Cenu si musíte trochu usmlouvat. Běžně se pohybuje asi 10 bahtů za kilometr.

Vlak z letiště Bangkok

Do centra města můžete jet vlakem City Line Train. Jeho konečnou stanicí je Phaya Thai.

Soukromý transfer z letiště

Ve stánku vedle prodeje lístků na autobusy najdete i možnost objednat si soukromý transfer z letiště. Doveze vás pohodlně až do hotelu, ale počítejte s vyšší cenou.

Samozřejmě můžete využít i taxi. V Bangkoku výborně funguje taxi Uber nebo taxi Grab. Cena by se neměla příliš odklonit od 1 500 bahtů (asi 1 000 Kč). Zkuste si ji ale dohodnout dopředu. Taxikáři si ji rádi navýší. Někdy se jim to povede až na dvojnásobek.

Přehled cen za dopravu z letiště Bangkok

Linkový autobus na pobřeží … 120 bahtů

Tuk-tuk … 10 bahtů/km

Taxi … 1500 bahtů

Přímé letenky do Bangkoku na letiště Suvarnabhumi

Levné letenky do Bangkoku na letiště Suvarnabhumi stále ještě neznamenají přímý let z Čech do Bangkoku. Minimálně s jedním přestupem raději počítejte. Nebo vyhledejte levné letenky do Bangkoku z Vídně a pak se můžete těšit na přímou cestu.

Transfer mezi letišti v Bangkoku

Letenky Praha Bangkok nemusí být jízdenkou do cílové destinace. Přes Bangkok se dostanete dále o Asie, ale i do Austrálie. Pro vnitrostátní lety musíte využít letiště Don MueangTransfer mezi letišti je zdarma. Mezi nejčastější navazující lety patří letenky Bangkok Phuket, či letenky Bangkok Krabi.

TIP! Návštěva Angkor Vat

Láká vás tajemný chrám Angkor Vat? Ten sice leží v sousední Kambodži, ale my pro vás máme tip, jak ušetřit za vízum a udělat si výlet do Angkor Vatu. Přímo z Bangkoku jezdí turistický autobus do Angkor Vatu. Vízum do Kambodži nebudete potřebovat. Z Thajska totiž můžete vyrazit do Kambodži na celé tři dny bez víza. Ušetříte tak až 40 USD a pohodlně stihnete návštěvu Angkor Vatu.

  Reviews Scores and Score Breakdown

  Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

  6.0
  Good
  Rating 0
  • continent telecom

   From shoulders down with! Good riddance! The better!

   Rating
   06.02.2024 at 22:22
  • virtual numbers

   I am assured of it.

   Rating
   07.02.2024 at 12:27
  • european sailing

   It is happiness!

   Rating
   07.02.2024 at 19:20
  • avenue17

   I am sorry, that I interfere, but it is necessary for me little bit more information.

   Rating
   28.02.2024 at 14:00

  Post a Comment