TOP
Image Alt

Letenky do Chorvatska

Letenky do Chorvatska

/ per person
(0 Reviews)


Navštivte Chorvatsko letecky
Vystupte z davu. Do nejoblíbenější destinace Čechů se už nemusíte štrachat X hodin autem. Chorvatsko letecky už není jen pro nejbohatší. Levné letenky Chorvatsko jsou dostupné pro všechny. Modré Jadranské moře, divoké řeky, kouzelné přírodní scenérie i úchvatné památky jsou dostupné za hodinku a půl letu. Letenky Split nebo letenky Dubrovnik od společností ČSA (České Aerolinie) či Smartwings jsou dostupné a vezmou vás za krásami Chorvatska bez front, které cesta do Chorvatska v sezóně přináší.

Češi se učí kupovat letenky Chorvatsko
To, že Češi milují Chorvatsko, je věc známá. Zbožňujeme chorvatské pobřeží a oblázkové pláže. Jezdíme na relativně dostupnou Pulu i v do vzdáleného Dubrovníku. Chorvatsko letecky navštěvujeme kvůli relaxaci, sportu i památkám. Levné letenky Chorvatsko jsou moderní cestou, jak vyrazit do kouzelné země u jadranu.

Jak souvisí letenky Chorvatsko a Vinnetou?
Určitě už jste slyšeli o krásném parku Plitvická jezera. A víte, že letenky Chorvatsko vás tam mohou vzít? A proč zrovna na Plitvická jezera? Protože jsou nádherná. Úchvatné vodopády, jezera z modrou vodou i kouzelná přírodní zákoutí si zamilujete. Ale hlavně, scenérie plitvických jezer byly kulisami slavných filmů s Vinnetouem. Schválně navštivte Chorvatsko letecky a plitvická jezera a pak se podívejte na Poklad na Stříbrném jezeře.

Letenky Split jsou vstupenkou do srdce Chorvatska
Letenky Praha Split vás přepraví na krásné pláže dalmatské oblasti. Ze Splitu můžete trajektem přeplout na ostrovy nebo vyrazit do přírodních rezervací. Levné letenky Split jsou vlastně lístkem na dovolenou nekonečných možností. Split je moderní letovisko s historickými kořeny, kterými se můžete nechat okouzlit na procházkách. Kupte letenky Split a pak pokračujte dále na chorvatské ostrovy Brač, Hvar, Šolta či Čiovo.

Historická Dalmácie a letenky Praha Dubrovník
Je škoda, že do Dubrovníku je to tak daleko. Musíte vlastně projet skoro celé Chorvatsko, než se k němu vůbec přiblížíte. Leží totiž až na samotném jihu. A co tak na cestě za tímto historickým skvostem využít letenky Dubrovník. Levné letenky Dubrovník už nejsou žádným nedostupným zbožím. Stačí si včas zakoupit letenky Praha Dubrovník a dovolená v oblíbené destinaci získá nový rozměr. Dubrovník je perlou jadranského pobřeží. Jako památka je dokonce zapsáno na seznamu UNESCO. Nechte se unášet jeho jedinečnou atmosférou, historickými uličkami i impozantními hradbami.

Letenky Praha Dubrovník vás vezmou i do Králova přístaviště
Milovníci fantsy seriálu Hra o trůny jistě ví, o čem je řeč. Tvůrci seriálu se totiž do atmosféry Dubrovníku zamilovali. Pokud i vy chcete navštívit Královo přístaviště a projít se v ulicích, kde se natáčel seriál Hra o trůny, kupte si letenky Praha Dubrovník. Gastronomické cesty a Chorvatsko letecky Chorvatsko to nejsou jen pláže a přírodní parky. Milovníci středomořské kuchyně kupují letenky Chorvatsko také na cestách za úžasnou chorvatskou kuchyní. Víte, že Chorvatsko je jednou z lanýžových velmocí? Pokud chcete ochutnat autentické recepty s touto jedinečnou houbou, kupte si levné letenky Split nebo letenky Dubrovník a vyrazte na cestu. Chorvatská kuchyně to jsou samozřejmě i dary moře. Krevety, ústřice i ryby čerstvě vytažené z moře a připravené přímo v přístavních restauracích chutnají božsky.

Chorvatsko letecky a potápění v nejmodřejším moři
Nesmíme zapomenout na potápění. Neztrácejte čas na cestách, kupte si letenky Praha Split nebo letenky Praha Dubrovnik a rychle k moři. Průzračné chorvatské moře totiž přímo láká k potápění. Navíc s průvodcem můžete objevovat také tajemství potopených vraků. Nejen za potápěním vás do Chorvatska vezmou společnosti ČSA (České Aerolinie) či Smartwings.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment