TOP
Image Alt

Letenky do Portugalska

Letenky do Portugalska

/ per person
(0 Reviews)

Navštivte Portugalsko nenápadný evropský ráj

Malá země v koutě Evropy, která skýtá možná až překvapivě hodně možností i pro náročné cestovatele. Zkuste se na chvíli zamyslet. Co vás napadne při slově Portugalsko? Krásný Lisabon, skvělé portské víno, golf a surfařský ráj? Výborně. Známá historie a památky. Jistě. Ale to nejsou jediné důvody, proč se vydat na cestu Praha Lisabon a letenky Lisabon zakoupit.

Portugalsko je výzva pro gurmety

Pohostinné portugalské obyvatelstvo vás rádo vtáhne do tajů místní kuchyně. Kupte si letenky Lisabon, nasedněte do letadla směr Praha Lisabon a za krátkou chvíli vás uvítá Portugalsko. Země skvělého jídla a báječného vína, které nabízí jen Porto. Portugalsko je ráj pro mlsné jazýčky. Na cestě za kulinářskými objevy si rezervujete letenky Lisabon u ČSA (České Aerolinie), Smartwings nebo TAP Portigal.

Mezinárodní letiště Portugalsko

Ač není velkou zemí, má Portugalsko několik mezinárodních letišť. Nejčastější je samozřejmě spojení Praha Lisabon. V tradičních dovolenkových měsících jsou žádané letenky Faro Portugalsko. Pokud je tedy chcete sehnat levně, rezervujte si je včas. Letenky Faro Portugalsko jsou v létě nedostatkovým zbožím. Do hlavní ho města hledejte letenky Lisabon. Na trase Praha Lisabon lítá pravidelně ČSA, Smartwings i TAP Portigal. I do Porto se můžete dostat přímo. Vyhledejte si letenky Porto a vybírat můžete z nabídky ČSA (České Aerolinie) a nebo Smartwings. Jen pamatujte, všechny skutečně nejlevnější letenky jsou hned pryč. Proto vybrané letenky Lisabon, Faro Portugalsko či letenky Porto ihned rezervujte a zakupte.

Letenky Lisabon na cestě za dobrodružstvím

Portugalci jsou lidé s dobrodružnou povahou a v historii už to několikrát dokázali. Vždyť Portugalsko je rodiště neohrožených mořeplavců, kteří objevili cestu do Indie (Vasco de Gama) nebo obepluli Mys Dobré naděje (Bartolomeu Dias). Chcete vidět jejich rodiště, Portugalsko? Najděte si nejbližší spojení Praha Lisabon a rezervujte si letenky Lisabon. Portugalsko je zemí, která mořem už po staletí žije, a když se vydáte na cestu Praha Lisabon, můžete se do její jedinečné atmosféry nechat rychle vtáhnout. Vždyť Lisabon dostal ocenění World Travel Award za Nejlepší přístav pro zámořské lodě.

Relax a Portugalsko

Hoďte stres za hlavu, rezervujte si letenky Lisabon nebo letenky Porto a odleťte na dovolenou plnou odpočinku. Atlantské pobřeží, letovisko Faro Portugalsko a golfová hřiště nabízí nekonečné možnosti relaxace. Vždyť Portugalsko je vyhlášený surfařský ráj. Přes den se nechte unášet vlnami a večer ochutnejte jedinečné víno z Porto.

Centrum dění Lisabon

Historické centrum země a hlavní město Lisabon vás uvítá svou jedinečnou atmosférou. Dlouhá historie na vás dýchne v maurské čtvrti i nádherném barokním centru. Lisabon to je moderní město i historické centrum portugalského impéria. A stopy dávné historie Lisabon neskrývá. Spojení Praha Lisabon vás přenese do dob zámořských objevitelů a slavných časů, které Portugalsko zažilo. Letenky Lisabon můžete rezervovat u ČSA (České Aerolinie), Smartwings nebo TAP Portigal. Lítají přímo. Kdo by neznal Porto, nebo snad portské? Porto je portugalské město, které dalo lahodnému moku své jméno. Přístav, který má pověst udřeného průmyslového centra, který však klame tělem. Porto to je historie a vinné sklípky. Letenky Porto vás přenesou do Porta během chvilky. Navštivte čtvrť Ribera na nábřeží řeky Duoro, která je na seznamu UNESCO. Část Porto, která vám ukáže rybářskou historii. Porto, ale nabízí více a my přece chceme znát místo, kde se rodí portské. Najdete ho ve Vila Nova de Gala. Tam ve sklepech zraje v sudech ten úžasný nápoj. Chcete-li navštívit místní sklípky plné vína, rezervujte si letenky Porto. Přímé letenky Porto nabízí ČSA (České Aerolinie) i Smartwings.

Dovolená Faro Portugalsko

Nejslavnější místní dovolenkové letovisko se jmenuje Faro Portugalsko. Oblíbené turistické letovisko, do kterého se z Čech lítá hlavně v létě. Faro Portugalsko je největší město jižního regionu Algarve. Láká krásnými písečnými plážemi, tyrkysovým mořem, ale i historií. Faro Portugalsko to je staré město s katedrálou a nádhernými zahradami. Faro Portugalsko je oblíbený cíl letních dovolených. V mezinárodních hodnoceních je Faro Portugalsko vyzdvihováno právě pro dlouhé písečné pláže, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V létě tam lítá ČSA (České Aerolinie) i Smartwings. Chcete-li navštívit Faro Portugalsko mimo sezónu musíte letěts TAP Portugal nebo Iberia a přestoupit.