TOP
Image Alt

Letenky do Ruska, Moskvy, Petrohradu, Kazaně, Samary čí Novosibirsku

Letenky do Ruska, Moskvy, Petrohradu, Kazaně, Samary čí Novosibirsku

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Ruska, Moskvy, Petrohradu, Kazaně, Samary čí Novosibirsku

Rusko je nekonečná země plná extrémů. Letenky Praha Moskva či letenky Petrohrad vás dostanou do obrovských metropolí plných památek. Letenky Novosibirsk či letenky Chelyabinsk vás přenesou na chladnou Sibiř plnou nekonečných plání. Do Ruska, nejen s koupí letenky Moskva, můžete cestovat za památkami a bohatou slovanskou historií (letenky Volgograd i letenky Samara). Často kupujete letenky Praha Moskva a vyrážíte obchodem. Ale Rusko to je i krásná příroda, za krásami hranice mezi Evropou a Asií si kupte kromě letenky Moskva i letenky Ufa, letenky Novosibirsk či letenky Perm.

Přímé letenky Praha Moskva a letenky Petrohrad

Přímo do velkých měst Ruska lítá ČSA (České Aerolinie), Smartwings a Aeroflot. Koupíte u nich přímé letenky Moskva a přímé letenky Petrohrad. České Aerolinie (ČSA) nabízí také přímé letenky Kazaň, letenky Samara, letenky Ufa a přímé letenky Jekatěrinburg. S leteckou společností Aeroflot se do těchto ruských velkoměst dostanete pouze s přestupem. Za krásami dalších měst Ruska vás vezme společnost Aeroflot, ale musíte počítat s přestupy. Základem jsou letenky Moskva či letenky Petrohrad a navazující lety.

Za centrem ruského dění berte letenky Moskva

Letenky Moskva vás přepraví do hlavního a největšího města Ruska, které má více obyvatel než celá Česká republika. Je studnicí ruské historie i středobod současných událostí. Letenky Moskva vás vezmou na procházku ruskými dějinami. Kupte letenky Moskva a navštivte slavné Rudé náměstí, Chrám Vasila Blaženého i mauzoleum V. I. Lenina. I na toulkách za kulturou jsou letenky Praha Moskva jistotou. V Moskvě totiž sídlí slavný Balšaj těatr a spojení Praha Moskva s koupí letenky Moskva se lekce změní na velký kulturní výlet. Obchodníci často kupují letenky Moskva na cestě Praha Moskva jako vstupenky na velký ruský trh. Zkuste i vy využít nekonečné možnosti největší ruské metropole a vydejte se na cestu Praha Moskva a rezervujte si letenky Moskva od ČSA, Smartwing či Aeroflotu.

Na cestě za Petrem Velikým potřebujete letenky Petrohrad

Druhé největší město Ruska láká nádhernými památkami a bohatou historií, která často ovlivňovala kus světa. Letenky Petrohrad vás dopraví do města, které založil sám Petr Veliký. Víte, že v  minulosti mohly být letenky Petrohrad také cestou do hlavního města? Ne, nebyly to letenky Moskva. Petrohrad byl totiž dlouho hlavním městem Ruského Impéria. Dnes už vás letenky Petrohrad přepraví „jen“ za památkami. Určitě nevynechte Zimní palác se slavnou Ermitáží. Dál na východ a do centra Tatrastánu využijte letenky Kazaň Další z velkých měst Ruska i administrativní centrum Tatrastánu je Kazaň. I když vás letenky Kazaň vezmou hodně na východ, zůstanete stále v evropské části Ruska. Asi největší památkou, za kterou vás letenky Kazaň přepraví je Kazaňský Kreml. Ať už za poznáním či za obchodem letenky Kazaň na přímé lety koupíte pouze u ČSA. Pokud vám nevadí přestupy, můžete pro letenky Kazaň využít i Aeroflot.

Za velkoměsty na Volze přesunou i letenky Samara

Samara je šesté největší Ruské město. Letenky Samara můžete využít, i pokud se rozhodnete poznávat velkoměsta, která leží na majestátní řece Volze. Chcete vidět, kde ležely východní hranice obranné linie proti Tatarům? Kupte si letenky Samara. Dnes je Samara centrem Samarské oblasti a přímé letenky Samara nabízí pouze společnost ČSA (České Aerolinie).

Letenky Ufa a cesta do stínu Uralu

V samém podhůří Uralu leží jedno z nejvýchodnějších měst Evropy Ufa. S miliónem obyvatel nejde o žádné malé městečko, ale majestátní centrum oblasti. Na cestách za byznysem i historií východních koutů Evropy využijte levné letenky Ufa od ČSA.

Letenky Volgograd odkryjí minulost Stalingradu

Odehrála se zde jedna z největších bitev 2. světové války, bitva o Stalingrad. Ale pokud chcete do Stalingradu, musíte si koupit letenky Volgograd. I toto město na Volze měnilo své jméno. Jeho historie však sahá dále. Město bylo centrem i v carském Rusku, a tak pokud chcete zkoumat historii Ruska, musíte si koupit letenky Volgograd.

Letenky Perm na cestě za strážci hranic Evropy

Dalším z center Ruska a jedním z regionálních strážců východních hranic Evropy je i město Perm. A tak pokud jste se vydali na cestu po východní hranici našeho kontinentu, nemůžete letenky Perm vynechat. Letenky Perm vás vezmou do svébytného ruského centra průmyslu a regionálního obchodu. Vyrazit odtud můžete za krásami Uralu i za obchodem. Letenky Perm jsou dostupné pouze s přestupy a od společnosti Aeroflot.

Na cestě za historií i leteckým průmyslem rezervujte letenky Voroněž

Na jihozápadě evropské části Ruska leží hospodářské centrum Voroněž. Letenky Voroněž využijete na obchodních cestách i za historickými památkami. Bez letenky Voroněž by nebyla kompletní ani cesta po obranných místech Evropy proti Tatarům.

Letenky Saratov za městem, které se stěhuje

Víte, že je město, které se v historii přestěhovalo? Letenky Saratov vás tam vezmou. Saratov leží u Volnogradské přehrady na řece Volze. V minulosti vyhořelo a na příkaz vůdců bylo vystavěno na druhém břehu. Po letech se zase na příkaz z vyšších míst přestěhovalo zpět. V minulosti bylo dokonce cizincům zcela uzavřené. Ale dnes už vás tam naštěstí letenky Saratov vezmou. V současnosti je hrdé průmyslové centrum a rodiště oligarchy Abramoviče otevřené celému světu a letenky Saratov není problém sehnat.

Asijská část Ruska a letenky Jekatěrinburg, letenky Chelyabinsk a letenky Novosibirsk

Rusko má i svou asijskou část s velkými centry. A i když kolem leží nekonečné pláně Sibiře, jsou velkoměsta oblasti významnými centry. Letenky Jekatěrinburg vás přepraví do třetího nejvýznamnějšího města Ruska. Do města, kde byl za druhé světové války silný válečný průmysl, vás přepraví letenky Chelyabinsk. A na cestu na studený sever potřebujete letenky Novosibirsk.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment