TOP

VYUŽIJTE MIMOŘÁDNĚ LEVNÉ LETENKY DO ŘECKA

Kolébka evropské civilizace s mimořádně bohatou nabídkou památek i úchvatných přírodních scenérií vítá každoročně desetitisíce českých turistů, kteří využívají levné letenky do Řecka. Řecko, to je také země oliv, delikátního olivového oleje a vyhlášených lahůdek řecké kuchyně. S nákupem levné letenky do Řecka tedy získáte krásnou dovolenou i nevšední kulinářské zážitky. I přes bouřlivý hospodářský vývoj zůstává Řecko oblíbenou destinací a své turisty si hýčká. Leťte do Řecka bez cestovky a využívejte levné letenky do Řecka v sezóně i mimo ni. Do Řecka lítá ČSA i Smartwings.

BOŽSKÉ ANTICKÉ PAMÁTKY I LETENKY ATHENY

Letenky Praha Atheny jsou oblíbené po celý rok. Od jara do podzimu shánějí letenky Praha Atheny především tradiční turisté, kteří chtějí letět na pobytové i poznávací dovolené. Po zbytek roku kupují letenky Atheny především obchodníci a objevitelé nevšedních zážitků. Letenky Atheny vás přenesou do města, které je doslova esencí historie. Pokud milujete antickou historii a památky zkuste si vyčíhat levné letenky Praha Atheny. V Athenách musíte vidět Akropolis, římské fórum, chrám boha Dia Olympského i Dionýsovo divadlo. Jako třešničku na dortu vám letenky Atheny nabídnou navíc i památky z temného středověku.

PROJDĚTE BRANOU NA BALKÁN, BEZ LETENKY SOLUŇ PRAHA TO NEPŮJDE

S trochou nadsázky lez Soluň nazvat branou na balkánsky poloostrov. Dnešní Soluň najdete ve starších mapách pod názvem Thessaloniki. Pokud ale sháníte letenky, hledejte letenky Soluň nebo zpáteční letenky Soluň Praha. Do druhého největšího řeckého města vás vezmou letenky Soluň a ukáží vám historické město i dnešní neoficiální centrum Makedonie. Soluň je dnes vnímána jako obchodní centrum a stojí trochu v pozadí turistického zájmu. A je to škoda. Letenky Soluň vás tak, ale mohou vzít do města, které má krásné památky, je v blízkosti krásných pláží, ale není tak plné turistů. Letenky do Řecka vás přenesou do země bohů a nejromantičtějších ostrovů ve středozemním moři Řecko to není jen pevnina a letenky do Řecka nejsou jen do hlavních měst, ale především na ostrovy, které řecký poloostrov obklopují. Mezi nejhledanější letenky patří letenky Kréta (především do hlavního přístavu, tj. letenky Heraklion). V pozadí nestojí ani letenky Rohodos, letenky Praha Lefkada či letenky Zakyntos. Pro romantické duše jsou dostupné i levné letenky Santorini a letenky Korfu. Letenky do Řecka i na ostrovy vám přináší dvě hlavní letecké společnosti ČSA (České aerolinie) a Smartwings.

ZA SPORTEM I OBLÍBENÝMI PLÁŽEMI ULOVTE LEVNÉ LETENKY RHODOS

Rhodos je ostrov mnoha tváří. Letenky Rhodos vás přenesou na ostrov s vyhlášenými letovisky i romantickými ukrytými plážemi. Centrem ostrova je město Rhodos s historickým jádrem i bohatou minulostí. Letenky Rhodos jsou také vstupenkou do mýtický minulosti. Určitě znáte jeden z největších divů světa kolos Rhodský. Podle pověstí stál právě v přístavu hlavního města ostrova Rhodos. S nákupem letenky Rhodos budete moci navštívit i místo, kde měl stát. Letenky Rhodos vás vezmu i ráje surfařů, který najdete na jižním cípu ostrova na pláži Prasonisi.

LETENKY KRÉTA BEROU NA BOŽSKOU DOVOLENOU

Kréta je romantický ostrov s naprosto jedinečnou atmosférou. Kréťané o sobě sami říkají, že nejsou Řekové, oni jsou Kréťané. A tak to musíte brát, když sháníte akční letenky Kréta. Své krásy nabízí Kréta až do hlubokého podzimu, kdy je moře i vzduch stále v nejlepší kondici a na stromech zrají fíky. Proto jsou akční letenky Kréta populární i mimo hlavní turistickou sezónu. Pokud se vám povede ulovit akční letenky Kréta, navštivte starý rybářský ostrov Malata, který má úžasnou atmosféru i božskou pláž. Akční letenky Kréta vás vezmou i za historií, kterou představuje hlavně pevnost Frangokastelo a klášter Preveli. Pokud budete mít dost historie, zajeďte si do vnitrozemí. Čeká na vás pohádková příroda. Akční letenky Kréta nabízí třeba letecká společnost ČSA (České Aerolinie) i Smartwings.

LETENKY HERAKLION JSOU VSTUPENKOU NA KRÉTU

Do hlavního města Kréty se bez letenky Heraklion dostanete jen těžko. Je to zkrátka nejpohodlnější cesta. Heraklion je hlavním městem ostrova i vyhledávaným přístavem. Letenky Heraklion jsou lístkem na romantickou Krétou i bohatou historií. Čeká na vás Benátská pevnost i úzké uličky s orientální atmosférou.

BLUE CAVES A LETENKY ZAKYNTOS

Zakyntos je ostrov, který možná není tak turistický profláknutý jako Kréta, ale to neznamená, že nemá co nabídnout. Letenky Zakyntos vám ukáží pověstné Blue Caves, nádherné modré jeskyně. Chcete vidět vraky lodí? Vyčíhněte si letenky Zakyntos a vydejte se na západní pobřeží. Čeká na vás také bujná příroda a zapomenuté vesničky.

SNOVÉ PLÁŽE BEZ LETENKY LEFKADA NENAVŠTÍVÍTE

Letenky Praha Lefkada patří mezi top levných letenek do Řecka a vezmou vás na jeden z jónských ostrovů u západního pobřeží Řecka. Letenky Lefkada jsou pohodlnější cestou na vysněný ostrov. Tou druhou méně pohodlnou je cesta přes most z řeckého pobřeží. Chcete-li navštívit oblíbená letoviska Agios Nikitas nebo Vasiliki, zkuste si ulovit levné letenky Praha Lefkada. Na známé písečné pláže i romantické malé ostrůvky vás přepraví letenky Prha Lefkada od ČSA či Smartwings.

LETENKY SANTORINI NA SOUOSTROVÍ MEZI DVĚMA MOŘI

Souostroví Santorini leží mezi Egejským a Krétským mořem. Letenky Santorini berou na romantické místo i oblast, kterou do dnešní podoby změnil vulkán. Z původního ostrova zůstaly jen okrajové části a k návštěvě (po zakoupení letenky Santorini) láká obrovská laguna uprostřed. Vznikla jako následek silného sopečného výbuchu. Kupte si letenky Santorini a navštivte místo, které se pokládá za zdroj pověstí i bájné Atlantidě.

VYHLÁŠENÉ PLÁŽE, ZELENÝ RÁJ A LETENKY KORFU

Chcete vidět Řecko a při tom se i v létě skrýt příjemném stínu bujné vegetace? Kupte si letenky Korfu a navštivte tak trošku jiný typ řeckých ostrovů. Je celý porostlý hustou vegetací, která je v perném létě opravdu příjemná. Dalším z divů matky přírody je zátoka Agios Georgios, která má téměř dokonalý půlkruhový tvar. Bez letenky Korfu tento div nenavštívíte. Letenky Korfu vás vezmou na strmé pláže plné skalisek i pláže jako dělané pro rodiny s dětmi.