TOP

Letenky do Francie

/ per person
(0 Reviews)

Letenky Paříž, Marseille, Nice i Štrasburk do země galského kohouta

 

Na západě Evropy leží mnohými zbožňovaná Francie. Snad i proto vždy letenky Paříž mizí ve vteřině. S Českými Aeroliniemi (ČSA) či se SmartWings se dostanete do celé země. K dispozici jsou levné letenky do Paříže, letenky Praha Nice i Marseille či Štrasburk. Přímo do srdce Francie jsou navíc dostupné letenky Paříž od společnosti Airfrance, Iberia či Vueling.

Nejromantičtější dovolenou přinesou levné letenky do Francie

 

Do Francie lítáme za historií, nádhernou přírodou, k moři nebo do hor. Levné letenky do Francie si užijí návštěvníci Paříže, Azurového pobřeží (Marseille, Nice) i milovníci drsnější Bretaně a Normandie. Na západě je Francie omývaná Atlantikem, na jihu Středozemním mořem a z východu ji chrání vysoké štíty Alp. Levné letenky do Francie potřebujete především na cestě za bohatou francouzsku historií a nádhernými zámky.

 

Letenky Praha Paříž na cestě za gurmánskými zážitky

 

Francouzská kuchyně je pověstná, a tak letenky Praha Paříž často bývají vstupenkami do ráje chuťových buněk. Letenky Praha Paříž vás vezmou do metropole všech milovníků skvělého francouzského jídla. Čím dál tím častější jsou také poznávací vinné výlety a na cestu za dobrým vínem také potřebujete letenky Praha Paříž. Letenky Praha Paříž dodávají ČSA, SmartWing, Airfrance, Iberia i Vueling.

Levné letenky Paříž nejsou jen pro studenty

 

Paříž je metropole se vším všudy, je tedy i univerzitním centrem. Nicméně nejen studenti vyhledávají levné letenky Paříž. V hledáčku mají levné letenky Paříž milovníci historie, cestovatelé za dobrým jídlem a hlavně romantické duše. V Paříži najdete nejznámější muzea, kouzelné historické budovy i úžasné centrum moderního umění Centre Georges Pompidou. Oblíbené jsou levné letenky Paříž také mezi obchodníky. V Paříži jste za chvilku a s pravidelnými lety od ČSA, SmartWings, Airfrance, Iberia i Vueling si můžete plánovat schůzky na týdny dopředu.

 

Mezi romantickými dárky vede víkend v Paříži

 

Ruku na srdce milé dámy, kterou z nás nepotěší, když pod stromečkem najde obálku s poukazem na víkend v Paříži pro dva. Na žebříčku romantických dárků je víkend v Paříži rozhodně na stupních vítězů. Pokud chcete svou milovanou požádat o ruku, kupte víkend v Paříži pro dva a poklekněte před ní pod Eifelovkou. Ano zavání to trošku klišé, ale to vám budiž odpuštěno. Pro oslavy výročí, kulatiny, nebo když potřebujete něco vyžehlit, pokaždé se hodí uspořádat víkend v Paříži.

 

Zámky na Loiře, Versailles a letenky Paříž

 

Pokud chcete vidět nejkrásnější zámky Evropy a možná i světa, kupte si letenky Paříž. Už v Paříži samotné najdete nádherné historické budovy. Úžasný Louvre dnes funguje jako jedno z největších muzeí světa. Kdo chce vidět pověstné Versailles, musí si koupit letenky Paříž a těch pár kilometrů za metropoli se přesunout. Nebojte se, místní doprava do Versailles funguje stoprocentně. I na cestu za zámky na Loiře musíte mít z Čech letenky Paříž. Čeká vás pak výprava doslova do pohádky.

Letenky do Paříže, Normandie i Bretaně

 

I když k nejoblíbenějším destinacím Francie patří Paříž a jih Francie, má i drsná Bretaň a Normandie své kouzlo. Do Normandie i Bretaně se jezdí za historií středověkou i druhé světové války. Letenky do Paříže vás přiblíží i k normandské a bretaňské kuchyni, která má velké kouzlo. Mezi nejzajímavější místa Normandie patří i Mont-Saint-Michel. A tam se bez letenky do Paříže nedostanete.

 

Letenky Paříž či letenky Pariz

 

Při vyhledávání levných letenek se často snažíte, co nejvíce přiblížit správnému výrazu. Ve výsledcích vyhledávání pak vidíme, že hledáte letenky Paříž i letenky Pariz. Nebojte se, ať zadáte to či ono, vždy vám to levné letenky Paříž vyhledá. Většina vyhledávačů diakritiku neřeší. A proto i když zadáte letenky Pariz, tak dostanete správný výsledek. Tím jsou pravidelné letenky Praha Paříž, letenky Praha Nice i levné letenky do Francie.

 

Vstupní branou na Azurové pobřeží jsou letenky Praha Nice

 

Letenky Praha Nice vás vezmou na všemi milované Azurové pobřeží. Nádherné pláže, milionářské jachty i Saint Tropez, město legendárních francouzských četníků. Letenky Praha Nice jsou vstupní podmínkou také na pověstný filmový festival v Cannes. I do malého milionářského státu Monako se dostanete, když koupíte letenky Praha Nice. Zkrátka jih Francie je místo, kde to žije. Není to však oblíbené místo nejbohatších lidí. Máte rádi styl Provance? Milujete krásu staré Francie, levanduli ve všech podobách či úžasnou středomořskou kuchyni? Pak musíte do Provance. Letenky Praha Nice si zkrátka užijete.

 

Historická i průmyslová centra Nice a Marseille

 

Hlavním městem kouzelné Provance je Marseille. Po Paříži je Marseille druhým největším městem Francie. Levné letenky do Francie od ČSA či SmartWings se dají koupit i do Marseille, kde najdete tepající moderní město i starobylé uličky. Marseille je ale především přístavní město. Mezi Cannes a Monakem leží jedno z největších center Azurového pobřeží Nice. Levné letenky do Francie, to jsou také letenky Praha Nice. Nejrychlejší možnost, jak se přenést na nádherné pláže či za slavným filmovým festivalem v Cannes.

Historický i úřednický Štrasburk

 

Město, které leží na řece Rýn, patřilo v historii střídavě Německu a Francii. Štrasburk je hlavním centrem Alsaska. Od roku 1988 patří historické jádro města Štrasburk na seznam památek UNESCO. V historii hrál Štrasburk často významné role. A i dnes patří Štrasburk k významným centrům politického vývoje. Štrasburk je sídlem různých institucí Evropské Unie. I proto bývají levné letenky do Francie častým požadavkem evropských úředníků i různých politiků.

T: Na krásný víkend v Paříži vezmou levné letenky Paříž | Levneltenky.cz

D: Vybírejte levné letenky do Francie a užijte si víkend v Paříži, Nice, Štrasburku nebo Marseille. Za filmem i azurovým pobřežím vezmu letenky Praha Nice.