TOP
Image Alt

Letenky do Varadera

Letenky do Varadera

/ per person
(0 Reviews)

Letenky do Varadera

Cestovatelé míří na Kubu pro její atmosféru i úžasné pláže. Vždyť Kuba leží v Karibiku. Letenky do Varadery vás přepraví do jednoho z nejpopulárnějších letovisek ostrova. Varadera je asi 10 km od letiště a letenky do Varadery můžete mít z Kanady, Evropy, ale už i z USA. Levné letenky do Varadery vás v akcích mohou stát jen polovinu běžné ceny. Hlídejte si nabídky leteckých společností, třeba zde na levneletenky.cz.

Letiště Varadera

Letiště je spíše menší a malý terminál je často přetížený. I služby očekávejte v menším rozsahu než na velkých letištích. Letenky do Varadera jsou zkrátka cestou do jiného světa. A jsme na Kubě, tak počítejte s delší pasovou kontrolou. Minimální časová rezerva je hodina.

Služby letiště

Máte-li letenky do Varadery, vezměte si svačinu sebou. Na letišti nejsou obchody ani občerstvení, které by byly otevřeny 24 hodin denně. Nefunguje tu Wi-Fi. Přes den sice objevíte pár obchodů, ale otevírací doba je hodně omezená. Štěstí zde přeje připraveným.

Doprava z letiště Varadero

Turistický autobus

Z letiště Varadero jezdí do centra dvoupatrový turistický autobus. Cena jízdenky je pouze 5 CUC (80 Kč). Nicméně zavítali jste do kubánského světa. Nenajdete zde jízdní řád autobusu. Nečekejte pravidelný odjezd z letiště. Pokud chcete navázat levnou dopravou na levné letenky do Varadery, obrňte se trpělivostí.

Taxi

Druhou možností je oblíbené taxi. Cena do Varadery není přemrštěná. Taxi vás vyjde na 30 CUC (460 Kč), ale dohodněte se dopředu.

Pronájem auta

Cestovatelé, kteří využívají levné letenky do Varadery, rádi cestují svobodně. Skvělý je k tomu pronájem auta. Přímo na letišti si můžete pronajmout vůz za cenu 140 až 300 EUR na týden (podle typu vozidla.

Přehled dopravy z letiště

Turistický autobus … 5 CUC (80 Kč)

Taxi … 30 CUC

Pronájem vozu … 140 až 300 EUR/týden

Co navštívit ve Varaderu

Proč koupit letenky do Varadery? Co tolik lidí přitahuje? Letenky do Varadery vás vezmou do turistického státu ve státě. Platí zde jiná pravidla. Vše se podřizuje turistům. Letenky do Varadery jsou letenky do turistického ráje Karibiku. Božské pláže, obchody i restaurace lákají k pobytu. Můžete hrát golf, nebo navštivte delfinárium. Nádherné jsou lokace pro potápění. Pokud ale chcete zažít skutečnou Kubu, zajeďte si na výlet mimo Varaderu.

    Reviews Scores and Score Breakdown

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

    0.0
    Rating 0

    Post a Comment